Menu
--
Domů Profil prodejce krabičky crafty
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Dublovice, ČR
  • 155 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (52) 100%
Nadšenci: 158
Aktivita: aktivní
Prodáno: 155
Registrace: 17.10.2012
Město: Dublovice
Stát: ČR

krabičky crafty

/ Prodávající
Novinky
459276
15.12.2015 Krabička Camera obscura opět v prodeji. Posledních pár kousků!
Nechme děti jen tak tvořit, stačí jen pár krabiček

 

 

Vítejte v profilu Crafty krabičky, který je určen nejen tvořivým dětem, ale i dospělým, kteří si rádi hrají.

Nabízíme Vám krabičky plné netradičních materiálů pro tvoření a vyrábění, které jen těžko zakoupíte někde jinde v malém množství.

Nechte Vaše děti, aby si z těchto materiálů vytvořily vlastníma rukama něco pro radost!

Máte možnost vybrat si z více druhů krabiček, které obsahují obvykle několik materiálů, které vždy kombinujeme tak, aby se z nich dalo něco zajímavého vytvořit. Často se jedná o materiál, který není běžně dostupný a pro dítě tak bude práce s ním o to zajímavější a následný výrobek bude jedinečným originálem.

Jednotlivé krabičky obsahují kartu s tipy a radami, jak s jednotlivými materiály pracovat, nikdy však nedáváme návod na vytvoření konkrétního výrobku. To necháváme na fantazii malého tvůrce.

Ať Vám a hlavně Vašim dětem naše kreativní krabičky přinesou spoustu radosti a chvíle, kdy zapomenete na čas!

David Heger

Prošel mnohá zaměstnání od výroby loutkových filmů ve studiu Hafan film až po zaměstnání v internetových společnostech Tiscali a Funpower. Je již 22 let je jediným výrobcem Panových fléten v České republice a poslední dobou se zabývá vytvářením autorských fotografií, které vystavuje na Fleru pod profilem Fotulan. Je otcem jedné dcery (8 let) a jednoho syna (6 let). Obě děti rády tvoří. Dcera denně pokreslí několik listů papíru a syn neustále vyrábí "stroje a vynálezy".

 

 

 

 

   

 

  Diana Pinkasová Diana Po absolutoriu oboru Textilní design na Moore College of Art and Design ve Philadelphii se stále věnuje textilnímu výtvarnictví. Spolupracovala s firmou Patio, pro které vytvářela ručně tištěné a tkané polštáře a látky. Dále spolupracovala s firmou Grund a Kolovrat. Od roku 2001 se zabývá vlastní výrobou originálních triček, mikin a hraček. Vystudovala speciální pedagogiku - zakončenou diplomovou prací na téma Interaktivní pomůcky pro výuku. Inspiraci pro Kabičky crafty čerpá ze svých zkušeností učitelky výtvarné výchovy na Základní škole a následně na Základní umělecké škole. Během své učitelské kariéry vedla řadu výtvarných dílen a kroužků pro děti.  Je matkou 3 dětí, které „ prošly jejími mnohými výtvarnými dílnami jako první testovatelé“. Především nejmladší František po svých rodičích podědil lásku k tvoření.    
Způsob dopravy
Česká pošta obyčejně (doba dodání 3-4 dny) Česká pošta balík do ruky (doba dodání do druhého dne)
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od krabičky crafty

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím