Domů Profil prodejce kramářství
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 22 hodin.
  • Česka Republika, ČR
  • 968 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (107) 100%
Nadšenci: 99
Aktivita: aktivní
Prodáno: 968
Registrace: 13.9.2017
Město: Česka Republika
Stát: ČR

kramářství

/ Prodávající
Novinky
874707
6.4.2020 https://www.fler.cz/shop/... každý den přidáváme nové drobnosti s příběhem

Vítáme Vás v našem novém krámku. Koncepčně se líší od Artificum na kterém přidáváme artefakty, které můžete využít nejen jako dekoraci, ale jejich hlavní účel by měl být znovu použít s přihlédnutím k historické povaze artefaktů. Dle staré definice řemesel byl kramář ten, který prodával všechno na různých místech, později jen to co se doma nevyrábělo. My se spokojíme s tím, že budeme nabízet všechno, co je příjemné na oko, avšak to co už dnes není běžně k sehnání a dochovalo se do dnešních dní jen v omezeném počtu. Hlavní náplní našeho zboží jsou archiválie a objekty, které se vyskytovaly v období první republiky. Naše nabídka zobrazuje různorodost artefaktů a hlavně její barevnost, estetičnost a krásno. Barevnost je to co obdivujeme na dochovaných artefaktech nejvíce, protože jsou tak důkazem toho, že doba nebyla černobílá, tak jak by nás mohly splést dochované fotografie, jež máme také v nabídce k dokreslení doby. I vy tak můžete na vlastní kůži obdivovat barevnost dekorací, které oplývají nejen krásou ale i historickou hodnotou. Díky výběru barev si můžete poskládat koláž z archiválií, která Vám nejvíce padne do barev vašeho interiéru.

 

A pokud si nebudete vědět rady, napište nám a my se Vám pokusíme poskládat kolekci archiválií, která by vyhovovala Vaším přáním.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kramářství

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--