Domů Profil prodejce Krámek na cestě domů
 • aktivní prodejce od r. 2011
  Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
 • Praha 7, ČR
 • 8 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 52
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8
Registrace: 20.1.2011
Město: Praha 7
Stát: ČR

Krámek na cestě domů

/ Prodávající

Milí návštěvníci,

vítáme Vás na stránce dobročinného obchůdku Krámek na cestě domů.

S heslem „Darujte dvakrát" bychom Vám zde chtěli nabídnout pěkné dárky a jejich prodejem pak především rozšířit  možnosti financování sdružení Cesta domů.

Cesta domů je občanské sdružení, jehož cílem je přispět ke zlepšení péče o umírající lidi a jejich blízké v naší zemi. Jen málo nás končí svůj život důstojně a tam, kde si přejeme být. Cesta domů pomáhá tuto situaci změnit: 

 • provozuje v Praze Domácí hospic pro ty, kdo pečují o své umírající blízké doma   
 • poskytuje odborné poradenství osobně, telefonicky i na internetu
 • poskytuje odlehčovací služby v domácnostech klientů
 • umožňuje zapůjčení pomůcek pro kvalitní péči v domácím prostředí
 • nabízí provoz veřejné paliativní knihovny s on-line rezervačním systémem
 • věnuje se ediční a edukační činnosti a pro pozůstalé nabízí klub Podvečer

Cesta domů nemá předem jisté peníze a tedy ani existenci. Může tu být jen díky spolupracujícím odborníkům, štědrým dárcům a mnoha dobrovolníkům, kteří vědí, že je třeba, abychom se umírání zbytečně nebáli a chápali je jako důležitou součást života. 

Zakoupením dárku v Krámku uděláte radost obdarovanému, ale také těm, kteří procházejí jedním z nejtěžších období v životě. Pomůžete totiž Cestě domů pomáhat těm, kdo pečují doma o své nejbližší, kteří umírají.

Důležité pro nás je, abyste věděli, že dárky nakoupené v našem Krámku dokáží udělat radost několikrát. Udělají totiž radost obdarovanému, našim klientům, vám i nám.

Pokud jste se rozhodli pro koupi dárků z naší nabídky, pak vězte, že jste podpořili dobrou věc a Váš nákup má pro nás velkou cenu. Děkujeme.

                                            

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš život je cesta, má začátek i konec. Když kráčíme životem, umíme být stateční a veselí. Když však na svět přicházíme a když z něj odcházíme, často tolik sil nemáme. Potřebujeme mít nablízku ty, kteří nám rozumějí. Hospice na celém světě se snaží odpovídat na toto obyčejné lidské volání po blízkosti, důstojnosti a porozumění.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty pečlivě zabalené zpravidla do 1 týdne po obdržení platby na náš bankovní účet. Objednávka do 50 Kč = poštovné a balné 50 Kč. Objednávka do 100 Kč = poštovné a balné 100 Kč. Objednávka nad 100 Kč = poštovné a balné 150 Kč. Výše poštovného a balného pokrývá pouze naše skutečné náklady na rozesílání. Děkujeme za pochopení. V případě platby převodem postupujte podle návodu, který Vám přijde spolu s potvrzením objednávky e-mailem. Špatně zaslané peníze, které nebude možné podle požadovaných položek identifikovat, není možné vrátit zpět TOPlist
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Krámek na cestě domů

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--