Domů Profil prodejce krásadřeva
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Telč, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 9.3.2015
Město: Telč
Stát: ČR

krásadřeva

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dřevo je už od malička mým nejoblíbenějším materiálem. Možná je tomu tak právě proto, že můj dědeček je vyučen truhlářem. Asi od čtyř let jsem se mu často v dílně motal pod nohama a chtěl mu se vším pomáhat. Díky jeho velké trpělivosti jsem se už jako malé dítě zjišťoval k čemu který nástroj slouží. S přibývajícím věkem rostla moje touha naučit se tyto nástroje používat a dědeček mi vždycky všechno rád ukázal a většinu věcí jsem si mohl i vyzkoušet.

Během základky jsem s rodiči jezdil skoro každý víkend na chalupu, kde to byl ráj pro dětské tvoření a vyrábění.

Po dokončení střední a ne zrovna nejlépe zvolené vysoké školy, mě osud zavál na rok do Anglie, kde jsem pracoval jako au pair. Na farmě někde v polích nebyly zrovna velké možnosti kulturního vyžití, a tak jsem začal prozkoumávat různé nástroje a stroje na opracovávání dřeva, které byly v dílně u domu k dispoci. Nápad vyrábění šperků ze dřeva v kombinaci s vypalováním pájkou vzniknul, když moje přítelkyně chtěla nějakou drobnost s keltským symbolem, konkrétně s triquetrou. V dílně jsem našel pěkné dubové prkýnko a přemýšlel, co by se z něj dalo na tohle téma vyrobit. Triquetra se perfektně hodí do kruhu, takže jsem z prkýnka vyřízl kolečko o průměru několika centimetrů, potom ho zbrousil z jedné strany do tvaru čočky a vyhladil. Krásně se vyrýsovala kresba dřeva! Na kolečko jsem si načrtnul tvar triquetry, vzal plynovou pájku a vypálil ji. Stačilo už jen ze zadní strany jsem přilepil spínací špendlík, dřevo napustit olejem na zahradní nábytek a odznáček byl hotov! Dáreček měl úspěch, proto jsem začal vyrábět další odznaky s jinými keltskými symboly a později i se zviřátky. Další fází byly náušnice a kolečka na krk s vypalovanými motivy, potom kombinace dřeva s kovem a korálkami a na řadu přišly i nášnice kožené.

Během roku v Anglii se mi podařilo vyrobit nějakou zásobu šperků, které bych Vám nyní rád nabídnul prostřednictvím Fléru. V hlavě se rodí i další nápady na bytové doplňky a další věci, tak by se nabídka měla postupně rozrůstat :)

Doufám, že se Vám něco zalíbí a udělá Vám nebo někomu blízkému radost :)

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka Obálka s vloženou bublinkovou fólií nebo bublinková obálka. U větších věcí krabice, v níž je zboží chráněno bublinkovou fólií nebo zmačkaným papírem.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od krásadřeva

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--