Menu
--
Domů Profil prodejce Krasec
  • Prodejce od r. 2013
  • České Budějovice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 5.1.2013
Město: České Budějovice
Stát: ČR

Krasec

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

KRASEC je…

… brouk z čeledi Buprestidae – krascovití, ale i název KRAjské Sítě Environmentálních Center v jižních Čechách.

Občanské sdružení Krasec, které vzniklo v roce 2007, je platforma ekoporaden a ekovýchovných organizací Jihočeského kraje poskytující komplexní služby veřejnosti v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání, osvěty a ekologického poradenství.

Krasec podporuje vzájemnou spolupráci a výměnu zkušeností členských organizací a zajišťuje – nejen pro ně – informační servis. Sdružení také pořádá vzdělávací semináře a školení pro ekologické poradce, lektory ekovýchovných programů a vedoucí pracovníky členských organizací. Současně organizuje vzájemná setkávání, kde se členové seznamují s novinkami, publikacemi a aktivitami ostatních organizací.

Jeho hlavním cílem je podporovat environmentální výchovu, vzdělávání, osvětu a ekologické poradenství v Jihočeském kraji.

Krasec pořádá soutěž projektů na ochranu životního prostředí Jihočeská ratolest. Cílem této soutěže je přispět ke zlepšení životního prostředí a informovanosti o něm v Jihočeském kraji, ocenit a propagovat kvalitní projekty hodné následování a inspirativní diplomové práce.

Věci, které prodáváme na Fleru pomáhají financovat činnost sdružení.

Způsob dopravy
Zboží bude zabaleno v pevné či bublinkové obálce a zasláno prostřednictvím České pošty. Nabízíme možnost také osobního převzetí v Českých Budějovicích a v Třeboni.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Krasec

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím