Domů Profil prodejce Krasohledy
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 21 hodin.
  • Havlíčkův Brod, ČR
  • 3814 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (793) 100%
Nadšenci: 1226
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3814
Registrace: 3.11.2010
Město: Havlíčkův Brod
Stát: ČR
Důležitá informace: V poslední době se můžete setkat s kopiemi našich výrobků a dokonce i s pouze dotvořenými (nebo i nedotvořenými :-) ) krasohledy "čínské" výroby, které nemohou dosahovat dobré kvality, vzhledem k úspoře na ceně materiálu, např. použití pouze zrcadlové fólie, nepřesně nařezaná zrcadla, tenkostěnné papírová trubice, pouze plastové "střípky". Výrobě krasohledů se věnujeme již od roku 2003, jako první jsme v ČR přišli s krasohledem optickým (teleidoscopem), k jehož výrobě používáme kvalitní materiál od českých dodavatelů, opticky čisté skleněné kuličky. Náš krasohled klasický střípkový je replikou krasohledů, které byly na našem trhu již v 50. letech a později je nahradily krasohledy plastové, z počátku také velmi kvalitní (z výroby jablonecké bižuterie). S krasohledem-skládačkou si možná zaděláváme na ještě větší problém s "kopírovači" zboží, nechceme Vás ale ochudit o skvělou zábavu při jeho výrobě. Vše na tomto profilu je naší vlastnoruční výrobou a naší myslí nadesignováno. Je velmi těžké se ubránit nefér konkurenci, s vaší pomocí a přízní se nám to ale zatím daří. Děkujeme mnohokrát všem za přízeň!

Krasohledy

/ Prodávající
Novinky
851202
8.12.2019 Vážení a milí!
Objednávky na Vánoce už přijímáme pouze do 9. 12. 2019. Všechny objednávky budou odeslány do 11.12. 2019.Předem děkujeme za pochopení a mějte krásné svátky!

Krásu hledej v krasohledu!{#emotions_dlg.rose2}

 

Článek o nás:) https://www.fler.cz/magazin/saga-rodu-krasohledu-853S krasohledem přišel na svět roku 1816 skotský badatel David Brewster. Je to v podstatě optické zařízení, ale není proč jej nenazývat kouzlem. Tímto kouzlem se těšili v minulosti naše babičky a dědečkové, v době, kdy o kvalitně provedené trubičky plné barev a neuvěřitelné symetrie nebyla nouze. V tomto čase kdy je trh zaplaven množstvím technologií, by krasohled málem upadl v zapomnění. Všechny krasohledy, které na těchto stránkách prezentujeme prošly lidskýma rukama i pečlivým lidským pohledem. Jsou lidskými produkty, ne produkty strojů...

Na tomto profilu Vám nabídneme krasohledy klasické a optické. Klasický krasohled Vám můžeme nabídnout také ve formě skládačky, kterou si doma snadno složíte, krasohled si dotvoříte podle vlastních představ a zjistíte jak vlastně funguje.

 

Způsob dopravy
Krasohledy Vám pošleme poštou-doporučeně, bublinková folie, pokud jich budete chtít více-přiletí k vám balíček. Máme i slovenský účet!
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Krasohledy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--