Domů Profil prodejce Krátká nit
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Brno, ČR
  • 482 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (113) 100%
Nadšenci: 556
Aktivita: aktivní
Prodáno: 482
Registrace: 20.4.2010
Město: Brno
Stát: ČR

Krátká nit

/ Prodávající
Novinky
996235
23.2.2022 Do konce února sleva 10% na zboží zařazené v osobní kategorii "náhrdelníky". Při nákupu prosím vložte slevový kód: EQU-V1C-C7Z https://www.fler.cz/shop/...
Pro originální ženy, které nenosí kopie
 
Ručně vytvářené šperky a doplňky
 
 
Můj příběh
 
Jmenuji se Hanka, na Fleru mne najdete pod přezdívkou Krátká nit.
 
Tvořila jsem s radostí a živelně, pro sebe a pro rodinu. Proč nejdeš na nějaký kurz, ptali se mě. Tak jsem šla. A poznala jsem, jaké to je, plně se ponořit do tvorby. Když zapomenete na čas, zapomenete se celý den napít, najíst. A zapomenete se protáhnout, takže po skončení kurzu nejste schopni se narovnat, natož seběhnout schody:-)
 
Tvorba mne okouzlila. Chtěla jsem umět víc, kurzy mi nestačily, učila jsem se samostatně a taky v pražském ateliéru „Martti“ u zkušené výtvarnice paní Drozdové. Tam jsem poznala, jaké to je, když se pro samou tvorbu a inspirační přetlak zapomenete vyspat.
 
Výuka v ateliéru byla náročná, ale dala mi hodně. Do roka jsem měla první výstavu. A pak další. A šuplík korálků, broží a šátečků k tomu. Ach, kéž bych si jednou mohla někde otevřít svůj obchůdek. Třeba jen docela malý. Jmenoval by se Krátká nit. Krátká nit - to byl můj nejčastější výkřik u přišívání korálků. K dokončení hedvábného náhrdelníku zbývalo přišít pár posledních korálků a v tom - krátká nit! O jméně tedy bylo rozhodnuto.
 
Nemůžeš mít svůj obchod, to přece nejde, říkali mi. Jak bys zaplatila prostory a prodavačky? Hezký sen, ale raději na něj zapomeň. Nechtěla jsem se vzdát, dál jsem si hýčkala svůj sen. Časy se mění a internet vše změnil od základů. Objevila jsem Fler. A tak jsem od roku 2010 Krátká nit, mám svůj obchůdek a tvořím doplňky pro Vás, pro úžasné originální ženy:-)

Když kupujete můj výrobek, kupujete s ním i kus mého života. Kupujete hodiny a hodiny učení, zkoušení a radosti z tvůrčí práce. Ať vám má tvorba přináší radost a potěšení, tak jako mě.

Krásné originální dny Vám přeje Hanka, Vaše Krátká nit

 

Můj druhý profil Piplomat - pomáháme Vám tvořit najdete zde. Při nákupu od Piplomat a Krátké niti platíte jen jedno poštovné.

Vše vytvořeno v nekuřáckém prostředí. Odstín zboží na fotografiích může být ovlivněn světelnými podmínkami při fotografování a nastavením Vašeho monitoru.

Motýlci, použití k ozdobení závěsu, foto od zákaznice (zveřejněno se souhlasem zákaznice, děkujeme:) 

Motýlky najdete zde

 

Čáslav 2011

Jak vybrat ten správný náhrdelník?

Často se setkávám s dotazy, jaký náhrdelník zvolit. Ženy mají obavu, jestli zrovna pro ně není moc velký/malý, dlouhý/krátký, mohutný/jemný...

Jak tedy vybrat vhodný náhrdelník?

Obecně doporučuji vyhnout se velkým náhrdelníkům z těžkých materiálů. Při celodenním nošení mohou váš krček zatížit tak, že vás bude bolet nejen krk, ale dost možná i hlava.

Mám menší plnou postavu a hrudník velikosti C až D, dámy rozumí:-) Nejraději volím náhrdelníky do výstřihu, klidně i barevnější, ladící a oblečením. Protože ve svých náhrdelnících většinou nepoužívám bižuterní zapínání, ale šňůrku ze 100% přírodního hedvábí o celkové délce přibližně 100 cm, snadno mohu přizpůsobit délku náhrdelníku přesně do výstřihu tak, jak potřebuji ke konkrétnímu kousku oblečení.

Dlouhý náhrdelník mne baví hlavně k jednobarevnému topu. U šedých a béžových topů s krátkým nebo i dlouhým rukávem se můžete doslova vyřádit a zvolit v podstatě barevnost v krátké i dlouhé délce návlekové šňůry. Prostě svoboda!

Na jednobarevných topech skvěle vypadají také luxusní ručně šité hedvábné náhrdelníky, určené na slavnostní nebo večerní události, když chcete zazářit. I v obyčejném černém roláku budete za hvězdu.

Výrazné luxusní kousky však raději nedoporučuji dámám menšího vzrůstu s opravdu velkým požehnaným hrudníkem. Působily by až příliš mohutně. Dlouhý náhrdelník klidně, ale střízlivější.

K letním pestrým šatům doporučuji spíš krátký náhrdelník do výstřihu v podobné barevnosti jako šaty. Pokud mají šaty divočejší vzor, není třeba mít stejně zdivočelé i korálky, stačí vzor střízlivější ve vyladěné barevnosti. 

 

Barevný originální den přeje Hanka, Vaše Krátká nit

 

Způsob dopravy
po připsání úhrady na účet prodejce bude odesláno přes Českou poštu, doporučeně, obálka a bublinková fólie, případně recyklovaná krabička. Faktura je vystavována elektronicky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Krátká nit

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--