Domů Profil prodejce kreativnikeramika
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Prostějov, ČR
  • 62 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 146
Aktivita: aktivní
Prodáno: 62
Registrace: 17.2.2015
Město: Prostějov
Stát: ČR

kreativnikeramika

/ Prodávající
Novinky
757861
25.10.2018 Přijímáme objednávky na vánoční dekorace a dárečky: https://www.fler.cz/zbozi...

Kreativní každým výrobkem

Za dokonalou vlastnost keramiky můžeme považovat její nedokonalost. Jak v přírodě nenarazíte na pravý úhel nebo geometricky přesnou kouli, stejně tak pod našima rukama nevzniknou nikdy dva absolutně stejné výrobky. Manufakturní výroba užitných předmětů je nám cizí, snažíme se tvořit hlavně pro radost nejenom naši, ale především širokého okolí. Jsme otevření novým nápadům a postupům s chutí dokazovat, že hlíně lze vtělit jakýkoliv tvar.

Objevujte nové nápady s námi!

Kamča

ilustrační obrázek k článku Kamča Realizuje většinu společných nápadů. Jejími šikovnými rukami prošlo už nějaké to kilo hlíny, protože s radostí modeluje už od dětství. Keramické výrobky obsahují zvláštní kouzlo, které jim dodává patinováním. Často jsou její dílka obohacena o přírodní motivy, květiny a květinové vzory. Keramika pak dýchá přírodou, působí svěže, moderně a optimisticky.

Tom

ilustrační obrázek k článku Tom Práce s keramikou pro něj znamená chvíle, kdy může vypnout hlavu a zaměstnat ruce. Přestože se neustále učí, snaží se přijít s novými technologickými postupy. Motivy tak vznikají za pomocí designování v CADu a následným 3D tiskem šablon. Nejvíce jej ale baví odlévání do forem a především poskakování kolem keramické pece, se kterou se sžil jako zkušený pekelník s novým kotlem.

 

 

Jsem hrdou členkou klubu Zlatokopky, kde je spousta šikovných rukou, které patří milým a šikovným slečnám, paním, ženám :) rozhodně stojí za to, jít se k nim podívat na návštěvu. 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - cenný balík + příplatek za křehké/ doporučený balíček do 2kg/ doporučené psaní - tato možnost lze pouze u věcí které jsou nižší než 5cm a neváží více jak 2kg. Způsob balení: předmět zabalen v bublinkové fólii a vložen do krabice dle typu a velikosti předmětu. Další možnost je osobní předání v Prostějově nebo v Brně, v tomto případě bude cena poštovného u zboží odečtena.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kreativnikeramika

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--