Profil uživatele
kreativnikeramika
Prodávající
Tovačov
Registrace: 17.2.2015

Kreativní každým výrobkem

Za dokonalou vlastnost keramiky můžeme považovat její nedokonalost. Jak v přírodě nenarazíte na pravý úhel nebo geometricky přesnou kouli, stejně tak pod našimi rukami nevniknou nikdy dva absolutně stejné výrobky. Manufakturní výroba užitných předmětů je nám cizí, snažíme se tvořit hlavně pro radost nejenom naši, ale především širokého okolí. Jsme otevření novým nápadům a postupům s chutí dokazovat, že hlíně lze vtělit jakýkoliv tvar.

Objevujte nové nápady s námi!

Kamča

ilustrační obrázek k článku Kamča Realizuje většinu společných nápadů. Jejími šikovnými rukami prošlo už nějaké to kilo hlíny, protože s radostí modeluje už od dětství. Keramické výrobky obsahují zvláštní kouzlo, které jim dodává patinováním. Často jsou její dílka obohacena o přírodní motivy, květiny a květinové vzory. Keramika pak dýchá přírodou, působí svěže, moderně a optimisticky.

Tom

ilustrační obrázek k článku Tom Práce s keramikou pro něj znamená chvíle, kdy může vypnout hlavu a zaměstnat ruce. Přestože se neustále učí, snaží se přijít s novými technologickými postupy. Motivy tak vznikají za pomocí designování v CADu a následným 3D tiskem šablon. Nejvíce jej ale baví odlévání do forem a především poskakování kolem keramické pece, se kterou se sžil jako zkušený pekelník s novým kotlem.

Způsob dopravy
Česká pošta - balík do ruky / balík na poštu. Způsob balení: předmět v bublinkové fólii a balíku dle typu a velikosti předmětu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.