Profil uživatele
krečmerka
Prodávající
Hodonín
Registrace: 25.6.2008

Vítejte v mém profilu... 

...jsem máma...manželka...žena...to vše se odráží v mé tvorbě... Ráda zkouším nové výtvarné techniky  i stará řemesla, láká mě různorodost materiálů a jejich vzájemné propojení. V poslední době se  z materiálů nejvíce věnuji mozaice, pedigu, ovčímu rounu, ráda také zasednu k šicímu stroji, nebo do křesílka s pletacími jehlicemi a háčkem.

Do svých výrobků se snažím vnášet kus sebe a tvořím je s láskou a péčí. Pokud se Vám zalíbí i něco z mých prodaných výrobků, mohu vyrobit výrobek podobný, nebo naopak mohu tvořit podle Vašich přání (například jiné barevné kombinace, jinou velikost...apod.) bude-li to v mých silách.

Několik ukázek z mé tvorby se objevilo i v tisku, více najdete v sekci Média o nás

Pokud nakoupíte i v obchůdku Ateliér Krečmerka, budete platit pouze jedno poštovné,

Děkuji za návštěvu

Způsob dopravy
zboží mohu zasílat poštou doporučeně, nebo pomocí zásilkové služby,případně osobně... bude záležet na domluvě. V částce poštovného je i balné,případně u rozměrnějších, nebo na zabalení náročnějších kousků počítám se zvýšenými náklady na poštovné v ceně výrobku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím