Domů Profil prodejce A.krimk.A
Mirka Šulcová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 9 - Černý most, ČR
  • 519 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (108) 100%
Nadšenci: 134
Aktivita: aktivní
Prodáno: 519
Registrace: 25.7.2009
Město: Praha 9 - Černý most
Stát: ČR
Důležitá informace: Věcičky na objednávku se snažím zvládat do max.10ti dnů - hotové věci jsou po přijaté pltabě ihne dk odeslání :)

A.krimk.A

/ Prodávající
Novinky
1073617
22.9.2023 Zasloužená dovolená 22.9 - 2.10. 2023 - jak se vrátím vše fofrem vyřídím a odešlu, takže prosím o trpělivost a pochopení...

Strojovým vyšíváním a tvořením vcelku zajímavých kousků se zabývám cca.od roku 2002 a moc mě to baví + mě poslední dobrou hodně ,,chytila" udržitelná móda ze ,,sekáčových" (většinou úplně nových kousků nebo kousků v TOP stavu), které se snažím upravit na maximálně originální kousek, který na nikom jiném zaručeně nepotkáte..!!

Nejvíce mě ale baví a ,,vyřádím" se na miminkovském oblečení a dekách na kočárek - vše si můžete dát sladit i dle barev kočárku a přímo se jménem vašeho mimíska a vaše mimi i kočárek bude nepřehlédnutelné..... Snažím se obrázky a nápady stále rozšiřovat ale nebráním se ani vaším návrhům a nápadům .-) Bezva nápad jsou i trika pro těhulky nebo celou rodinu,polštářky s věnováním,recesistická trika třeba jako dárek atd. A opět -nejlépe a většinou co kus-to originál..!!!!  A pokud to zvládnou mě ruce i stroj - nic není problém,proto se klidně ptejte :)

Způsob dopravy
Balíčky posílám doporučeně s předchozí platbou na můj účet !!! vzhledem k neustálému zdražování poštovného od března: doporučené balíčky takto... menší balík vel.S za 100,- Větší balík vel.M za 120,- !!!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od A.krimk.A

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--