Domů Profil prodejce Krisdeko
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Dvůr Králové nad Labem, ČR
  • 475 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (71) 100%
Nadšenci: 143
Aktivita: aktivní
Prodáno: 475
Registrace: 23.11.2015
Město: Dvůr Králové nad Labem
Stát: ČR

Krisdeko

/ Prodávající
Novinky
1053763
1.4.2023 Nový mini lapač - jako dáreček ke dni maminek nebo pro paní učitelku na konci roku? :) Barevně lze upravit na přání.

 

Krásný den všem.Květ

Jmenuji se Kristýna a chtěla bych vám nabídnout své výrobky. 

Vyrábím s nadšením každý kousek, snažím se o velmi  pečlivé tvoření i balení a mnohdy se vrátím k výrobku i několikrát po dotvoření zkontrolovat, že je opravdu tak krásný a precizní, abych ho mohla nabídnout k prodeji, zabalit a odeslat.

Každý kousek se snažím ozvláštnit a kromě andělek, které pro vás tvořím stále stejně a náramků, si troufám říci, že je každý kousek naprostý originál. Snažím se nevytvářet žádný výrobek dvakrát stejný,ale pokud se vám nějaký zalíbí, nebojte se mi ozvat a vězte, že vám ho moc ráda vyrobím.

Mám velmi ráda vaše reakce, kdy mi píšete jako hezky je mé zboží zabaleno, že vám vykouzlilo úsměv na tváři. Já jsem za to skutečně velmi vděčná. 

Doufám, že mými výrobky uděláte štastné sebe i své blízké. A budu moc ráda, když mi o tom dáte zpětnou vazbu.

                                                                 Vaše Krisdeko - Kristýna

 

Přikládám pár ukázek mé tvorby :)

 

 

Vystavené produkty jsou skladem v počtu, který je uveden u výrobků. Pokud se vám zalíbí něco, co již nemám, můžeme se domluvit na výrobě.

Zboží odesílám po připsání platby na účet 

Zboží odesílám přes Zásilkovnu nebo kurýrem, podle váhy a velikosti.

Pokud využiji služeb přepravní společnosti, tak po připsání platby na účet objednám dopravu, která si balíček zpravidla vyzvedne další den.

Zboží balím svědomitě, aby nedošlo k poškození při přepravě, avšak nemůžu zaručit že přepravní společnost balíček nepoškodí.

Pokud si objednáte zboží individuálně, budete seznámeni s náležitosmi jako je- doba výroby, doba dodání, vzhled výrobu a jiné.

Reklamace přijímám pouze v případě pokud došlo k poškození věci mojí vinou při přepravě nebo špatnou výrobou(špatné zabalení, chyba při výrobě..) 

Při vybírání zboží jste obeznámeni s náležitostmi týkajícími  se výrobku, jako je velikost barva,vzhled na detailních fotografiích.

Reklamace nepřijímám z důvodu typu - zboží přišlo, ale barva se mi nehodí do obýváku :), jsme lidi a věřím, že pokud opravdu nastane chyba, domluvíme se.

Buďme na sebe hodní :)

Způsob dopravy
Všechno, co se vejde do povolených rozměrů balíku, odesílám Zásilkovnou - na adresu, na výdejní místo. Vše co je nadrozměrné odesílám různými přepravními společnostmi, nejčastěji DPD, PPL
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Krisdeko

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--