Menu
--
Domů Profil prodejce Kroužková
  • Prodejce od r. 2010
  • Kořenec, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 27.9.2010
Město: Kořenec
Stát: ČR

Kroužková

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Narozena 6. 10. 1941, vystudovala textilní průmyslovou školu v Brně. Soukromě studovala u akademického sochaře Františka Navrátila. Od roku 1965 se zabývá tvorbou užitkové a dekorativní keramiky a pracuje pro ČFVU jako profesionální výtvarnice. Je členkou Volného sdružení výtvarníků a Konfese.

Výstavní činnost:
účast na deseti kolektivních výstavách s různými výtvarnými skupinami (Brno, Praha, Poznaň, Třebíč, Boskovice, Vyškov, Flora Olomouc a  další)
Ze třiceti větších realizací jsou to například keramické žardiniéry pro veletržní expozice v Brně, Bukurešti, Havaně, Káhiře, Izmiru, Lipsku, Rusku a v různých městech České republiky. Realizace keramických stěn monumentálních rozměrů do interiérů institucí, např. Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích (1988), Kulturní dům v Březoví (1990), Prior v Olomouci (1977), keramický reliéf v CSAD v Ostravě (1991), žardiniéry pro budovu ČNR v Praze (1988).

V umělecké tvorbě nabízí keramické výrobky pro doplnění interiérů domácností, společenských místností a obřadních síní. Jsou to například vázy, sošky, mísy, podnosy, popelníky, talíře, džbánky a hrníčky, zdobené rostlinnými motivy s tvarově formovanými listy, tvořícími shluky nebo pásy na obvodě keramického díla. Nově vytvořila design "kůže". Dekorativní tvorba je zaměřena na zahradní architekturu - žardiniéry a keramická zákoutí.

Použitou technologií je tvrdě pálená kamenina (na 1 250 °C), která dlouhodobě odolává vlivům povětrnosti.

 

Creative Commons License
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

 

Vše je ve shodě s nařízeními  č. 1935/2004 Sb. Atestováno na těžké kovy i senzoriku. Více na vyžádání. Originály uloženy v atelieru.

Způsob dopravy
Česká pošta Poštovné včetně balného, ovšem myšleno za jeden kus, pokud bude kusů v objednávce více, múže se cena lišit. Vše se odvíjí od ceníku České pošty. Balíky se posílají jako křehké. Vždy je lepší zásilku přebrat. Někdy dokáží zaměstnanci pošty divy. Baleno v krabici, bublinkové folii a fixováno mirelonem, polystyrénem, střiží či fixační pěnou, dle druhu sortimentu.Doklad přibalen v krabici. Jinak je možno si domluvit osobní převzetí.

 

Způsob dopravy
pošta - doporučeně - bublinka
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kroužková

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím