Domů Profil prodejce Krystaly Ivet
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Střítež, ČR
  • 3 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3
Registrace: 23.9.2011
Město: Střítež
Stát: ČR

Krystaly Ivet

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Jmenuji se Ivet a tvořím šperky z krystalů, kamenů a minerálů,  které neslouží jen pro krásu.

Krystaly jsou živé bytosti a již samy o sobě působí léčivě a harmonizačně.Skrze moje ruce vznikají náhrdelníky, náramky a náušnice různých kombinací a variant. Sama se někdy podivuji co vznikne :-) Při výrobě nepřemýšlím, nechávám se vést intuicí a energiemi, které v daný okamžik proudí.

Je to krásná práce, která mě baví a naplňuje. Navíc mám to štěstí, že mohu tvořit v přírodě na krásném místě u moře, kde v současné době bydlím.

Komunikace s kameny a jejich přítomnost mě velice obohacuje. Prostřednictvím krystalů jsem se našla a proto pro Vás tvořím šperky, které ukazují cestu k sobě i Vám...:-)

 

 

 

 

Přináším Vám šperky nabité sluncem, očišťěné mořem, ošlehané větrem a prozářené měsícem. Obsahují energie Kanárského ostrova, na kterém žiji. Náhrdelníky, náramky a náušnice zde vznikají uprostřed živelné přírody s výhledem na širý oceán. Díky tomuto místu jsou kameny vyladěny a nesou v sobě klid,hloubku a čistotu.

Vytvářím také šperky na míru s Vaším záměrem. Skrze nacítění na Vás je do krystalů vloženo to,  co v daný okamžik potřebujete.

Krystaly v podobě šperků se stávájí součástí těla bytosti. Přinášejí ochranu, pohlazení, radost, harmonizují a ukazují cestu k sobě...

Šperky můžete vybírat z aktuální nabídky nebo mi můžete napsat a já Vám vytvořím krystalového pomocníka, který bude určen přímo pro VAŠE TĚLO I DUŠI :-)

Těším se na tvorbu pro Vás :-)

S láskou Ivet


Jak vzniká šperk s Vaším záměrem?

Stačí mi pár slov, jedna věta, Vaše pocity nebo přímo záměr v čem by Vás měl šperk podpořit. Pro lepší naladění na Vás je mi nápomocná Vaše fotografie.
 
Procítím Vaše slova a skrze ruce je do krystalů přeneseno co je potřebné.
Výběr krystalů a kombinace uspořádání vzniká intuitivně, jsem jen prostředníkem.
 
Pokud však konkrétně cítíte, které krystaly v tuto chvíli potřebujete, můžete si náhrdelník, náramek nebo náušnice sami navrhnout a já Vám je zhmotňím do reálné podoby... :-)
 

 

Jakým způsobem posílám šperky z Kanárského ostrova do České republiky a kolik stojí poštovné?

Balíčky posílám poštou. Doba dodání, na to jaká je to dálka, je v celku rychlá pohybuje se v rozmezí od jednoho do třech týdnů a závisí na velikosti a váze balíčku. (Čím lehčí balíček, tím rychlejší doba doručení)

Balíčky vždy pojišťuji na plnou cenu, aby zboží přeplulo nebo přeletělo přes oceán bez porušení. Cena poštovného i s pojištěním je 200 Kč.

Zboží bylo vždy v pořádku doručeno :-)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Krystaly Ivet

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--