Profil uživatele
kubas
Prodávající
Slaný
Registrace: 22.3.2010

Fotografii se aktivně věnuji od roku 2003. Od té doby jsem vystavoval na několika společných i autorských výstavách a externě spolupracoval s několika tištěnými a internetovými časopisy.

Soubor těchto fotografií jsem nafotil na cestách a výletech mimo Evropu, které podnikám od roku 1999. Během tohoto času jsem procestoval několik zemí - část jihovýchodní Asie - Singapur, Malajsii, Indonésii, Thajsko, Laos a Vietnam, z Afriky to byly zejména Maroko, Ghana, Pobřeží Slonoviny, JAR, Mosambique a Etiopie.

Fotografie prezentované na tomto webu byly v různých obměnách úspěšně vystavovány například v Galerii Koníček v Paláci Lucerna, na výstavě Tváře Světa v synagoze v Luži u Chrudimi, dále pak na výstavě Ti, kdo rádi fotografují v Galerii Deset v Praze, v kulturním centru v Mimoňi a FotoCentru Škoda v Praze.

V současné době používám fotoaparáty Nikon F3, FM3a, Nikon FG a objektivy Nikon 24 mm 1:2,8; 50 mm, 1:1,8 a 105 mm, 1:2,8. Fotografuji především na černobílé negativní materiály Ilford Pan 400 a Ilford FP4+, případně barevné Kodaky Portra 160VC a 400VC. Fotografie zvětšuji na klasický fotografický papír na RC nebo barytové podložce.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím