Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
kulicka-bizuterie
Prodávající
Zásada
Registrace: 11.5.2011

Výrobou korálků se zabývám od roku 2002.
V našem okolí, v kraji skleněné bižuterie se nachází mnoho často zašlých a oprýskaných malých staveb, s vysokým komínem, kde již oheň dávno vyhasl. Zde se kdysi vyráběli skleněné korálky, knoflíky a figurky. Tradiční výrobou skleněných perlí, se zabývám i já. Korálky všech možných tvarů a hlavně barev, ze kterých si můžete vyrobit ozdobu, šperk pro radost, nebo dárek, který potěší druhé. V loňském roce, se mi podařilo obhájit značku českého výrobku v jizerských horách „Jizerskohorský produkt“. Nyní se s vámi mohu rovněž setkávat a prohodit pár slov na akcích se sklem, kam s korálky jezdím.
Velké podniky s bižuterií, jsou zdá-se nenávratně pryč. Jako vzpomínka zašlé slávy zůstali drobní výrobci, mezi které se řadím. V obchodu mám všechny své výrobky a z těch nabízím na výběr i vám, prostřednictvím těchto stránek. Budu se těšit vždy, když mě tu navštívíte a pokud si i něco vyberete a objednáte, bude radost o to větší. Přeji vám všem mnoho pěkných a nových nápadů při tvoření. Já se budu prostřednictvím těchto stránek snažit, nabízet vám nové korálky a věci potřebné k výrobě šperků a udržovat tak vaše tvořivé múzy bdělé a vždy připravené.

Petr Klamt

Způsob dopravy
Převodní příkaz (Česká pošta) Doporučeně v bublinkové obálce přes Českou poštu
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím