Domů Profil prodejce Kulíšci od Pletomily
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olomouc, ČR
  • 268 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 57
Aktivita: aktivní
Prodáno: 268
Registrace: 4.1.2020
Město: Olomouc
Stát: ČR

Kulíšci od Pletomily

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

KoalaKrálíkPraseMyšPandaTučňák   Vítejte v mém obchůdku.   

===========================================

Najdete tu pletená a háčkovaná zvířátka dle mého vlastního návrhu vybavená sadami pletených oblečků, háčkovaných botiček i dalšími háčkovanými rekvizitami.

Pletení mě vždy bavilo, napletla jsem bezpočet svetrů, halenek, šatů, čepic, rukavic i ponožek. Teď jsem zkusila pletené a háčkované hračky. Mým dvěma vnoučkům jsem uháčkovala medvídky a jiná zvířátka. Kluci si nejvíc oblíbili háčkovaného kocoura Myšmíra, kterému jsem postupně a s pomocí jejich nápadů háčkovala další a další výbavu: kolo, potápěčskou výstroj, loďku s vesly, potřeby pro táboření, dalekohled, foťák, knížku, kytaru, deštník, vánoční stromeček s dárky, rekvizity pro oslavu a taky další tři kocouří kamarády. A o Myšmírovi a jeho dobrodružstvích jsme si při našich procházkách vyprávěli příběhy, do kterých každý z nás přidával  zápletky, na které pak další navazoval.    

  Myšmír

Nápad, abych si založila obchůdek na Fleru, vznikl v létě 2019 v parku „U Včelek“, kde jsme seděly s mojí dcerou Barunkou u piva a její dva chlapečci s pusami od zmrzliny se kolem nás proháněli na kolech. Trvalo mi půl roku, než jsem se k tomu odhodlala a prostudovala si život na Fleru. Trvalo mi pak ještě čtvrt roku, než jsem na Fleru prodala první kousek -  kocoura Tygiho - a jak potom objednávky přibývaly, bavilo mě to víc a víc. Samozřejmě mě vždycky moc potěší, když se pak dozvím, že se mé výrobky líbí a že si s nimi děti rády hrají.

 

Hotové kulíšky i jejich oblečky vždy ručně vyperu.                     Doporučuji je prát ručně.        

Pro naši Klárku: 

    Pro našeho Kristiánka:

 

   Ukázka již prodaných nebo darovaných pletených oblečků na Barbie           - jako modelku mám klasickou Barbie anorektičku Úsměv.

Díky Karolínko, že ses vzdala své milé panenky kvůli mně a poslala ji do světa. Má se moc dobře, stala se z ní úspěšná modelka a díky ní v mé módní návrhářské dílničce vznikla spousta pěkných a zajímavých  oblečků, ze kterých se teď mohou radovat další holčičky, které vlastní podobnou panenku Barbie.

                

 

Vánoční přáníčka a adventní věnce:

Velikonoční přání:

Způsob dopravy
Zásilkovna (nebo doporučený balík českou poštou)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kulíšci od Pletomily

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--