Domů Profil prodejce Kulíšci od Pletomily
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Olomouc, ČR
  • 57 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 41
Aktivita: aktivní
Prodáno: 57
Registrace: 4.1.2020
Město: Olomouc
Stát: ČR

Kulíšci od Pletomily

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

KoalaPandaTučňák   Vítejte v mém obchůdku.    KrálíkMyšPrase

===================================

Najdete tu pletená a háčkovaná zvířátka, vybavená sadou oblečků a taky oblečky pro klasickou Barbie.

Jmenuji se Věra Netuková a ruční práce mě baví. Je to pro mě potěšení, ideální způsob odpočinku a přitom radost z tvoření.

Prvního medvídka jsem uháčkovala pro miminko své neteře Michalky, další medvídky pak mým vnoučkům Adriankovi a Kristiánkovi. Kluci si později nejvíc oblíbili háčkovaného kocoura Myšmíra, kterému jsem postupně a s pomocí jejich nápadů háčkovala další a další výbavu: kolo, potápěčskou výstroj, loďku s vesly, potřeby pro táboření, dalekohled, foťák, knížku, kytaru, deštník, vánoční stromeček s dárky, rekvizity pro oslavu a taky další tři kocouří kamarády.

Nápad, abych si založila obchůdek na Fleru, vznikl v létě 2019 v parku „U Včelek“, kde jsme seděly s mojí dcerou Barunkou u piva a její dva chlapečci s pusami od zmrzliny se kolem nás proháněli na kolech. Trvalo mi půl roku, než jsem se k tomu odhodlala a prostudovala si život na Fleru. Trvalo mi pak ještě čtvrt roku, než jsem na Fleru prodala první kousek -  kocoura Tygiho - a jak potom objednávky přibývaly, bavilo mě to víc a víc. Samozřejmě mě potěší, když se dozvím, že se mé výrobky líbí a že si s nimi děti rády hrají.

Moji kulíšci jsou vyrobeni v nekuřáckém prostředí. Hotové je vždy ručně vyperu v ekologickém pracím prostředku. Doporučuji je prát ručně.   

Moje dvě srdíčka

 

Způsob dopravy
Nově vyzkouším posílat balíčky přes Zásilkovnu za 53 Kč. Můžete si vybrat i druhou možnost - poslat zásilku poštou jako doporučený dopis (výška jen do 5-ti cm) za 57 Kč nebo doporučený balíček za 99 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kulíšci od Pletomily

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--