Domů Profil prodejce Kunak
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 8, ČR
  • 79 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 62
Aktivita: aktivní
Prodáno: 79
Registrace: 25.10.2010
Město: Praha 8
Stát: ČR

Kunak

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Senzor pro Elišku

Miluju cestování, miluju básně a focení, ale ze všeho nejvíc miluju naší rodinu – Elišku, Jáchymka, který k nám přišel v lednu a samozřejmě svého báječného muže.

Nenapadlo mě, že budu někdy prodávat pohledy ze svých cest, ale osud tomu všemu chce asi trochu jinak.

V srpnu 2010, jsme málem uprostřed polocestovatelský dovolený přišli o naší Elišku. Naštěstí  se jí podařilo zachránit, ale doktoři nám řekli, že ve svých 20 měsících má nevyléčitelný Diabetes Mellitus I. typu neboli cukrovku, která jí bude provázet od teď po celý život.

Kromě toho, že ve svých necelých třech letech dostává 3x denně injekce inzulínu a má prstíčky rozpíchaný od neustálého měření hladiny cukru v krvi, jí hrozí další komplikace. V současné době se jedná především o děsivé stavy hypoglykémie, které přicházejí očekávaně, ale i nečekaně a mohou jí vážně poškodit ještě nevyvinutou nervovou soustavu. Je těžké toto ohlídat a to obzvláště v noci, kdy hypoglykémie bývají velmi časté a nebezpečné.

Existuje kontinuální měřič glykémie (hladiny cukru v krvi), který má zapíchnutý v zadečku (nebo jinde v podkoží), který je schopný na přicházející stavy hypoglykémie včas upozornit, takže jim jako rodiče můžeme předcházet (bohužel takhle malý človíček ještě neřekne, že se s ním děje něco divnýho).

Bohužel  pojišťovna neproplácí toto měření vůbec takže cca 70 000 Kč si musí člověk zaplatit sám (viz ceník: //www.aimport.cz/cz/dexcom/cenik-dexcom-cz ). Další tisíce na proužky pro  jednorázové změření glykémie rovněž nepatří pro rodinu s jedním členem na rodičovské „dovolené“ mezi nejlevnější.

Takže jsem se rozhodla, že to vše zkusím spojit a nabízím vám pohledy z cest a střípky zážitků z mého života. Snad se vám budou líbit, byly prožité naplno, a pakliže se rozhodnete pro koupi některé z těchto fotografií, může vás při každém pohledu na ni zahřát u srdce, že se i vy kouskem spolupodílíte na tom, že život jednoho malého človíčka nebude tak ohrožený, jak by tomu v tuto chvíli mohlo bez senzoru být.

1 fotografie (bez zhotovovacích nákladů a provize Fléru) = 1 den měření senzorem.

Všem přeji zdraví a zdraví

Kuňák Markéta a její rodina

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Kunak

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--