Přeji krásný nový rok plný štěstí a zdraví :-)...děkuji za nahlédnutí, názory a důvěru při nákupech, díky a pěkné dny, Lucka (Kuty)
Profil uživatele
Kuty
Lucie Zemková | prodávající
Březnice
Registrace: 11.6.2010

Pěkný den/večer všem co zavítají na tyto stránky a navštíví "můj obchůdek".

Snažím o realizaci vlastního nápadu a inspirací mi je mé okolí, domov, děti, příroda, zvířata a v neposlední řadě i mé zákaznice a zákazníci ;-) Jejich přání mě posouvají zase o kousek dál...

Má šitá tvorba je též ovlivněná Bellet, která mi pomohla zvládnout první krůčky a hlavně pomohla najít odvahu vystavit šité věci :-))... děkuji...

Věřím, že mé šité výrobky vás osloví ;-) a jejich majitel pak bude pyšný na jejich originalitu a ruční provedení.

  Pod logem "Kuty":

Látkové peněženky... najdete u mě hlavně peněženky harmonikového typu, malé a delší verze, peněženky na zapínání na zip ze tří stran nebo klopové se zapínáním na magnetky a občas i tu peněženku "pánského typu (prostě spíš na penízky než na vše možné :-))

Pro miminka a děti... je sekce, kde najdete dětské a miminkovské oblečení a doplňky s hravou tématikou a veselými optimistickými barvičkami. Na vše používám materiály, které jsou příjemné mně a mým klukům.

 

 

Mou novinkou jsou jemňoučké a mazlivé zvířátka - ovečky a opičky. Poprvé jsme vyzkoušeli techniku sítotisku a jsme nadšení výsledky :-)

Věřím i vy si najdete svého mazlíka - postupně budou přibývat i další zvířecí kamarádi...

V nabídce mám příjemné, lehoučké, skladné, prostě tak trošku jiné originální domácí papučky/ťapky ;-) šité z designových látek ... jak pro malé tak pro velké :-)))) ...

 Pod logem "Lili El"

... protože jsem cítila, že se potřebuji posunout zase o kousek dál, vznikl tento nový projekt, jedná se o šitou tvorbu tentokrát však zpestřenou vlastními sítotiskovými nápady a logem "Lili El

   

Pěkné dny Lucka (Kuty) ...Šlápnul vedle

 

Další barevné profily, se kterými spolupracuji:

Pokud máte rádi barvičky, přírodní materiál a nevšední zpracování originálních kousků ... nakoukněte do (tentokrát nášeho) "obchůdku" pod jménem "Šuplík a hoblinka" , najdete u nás dřevěné výrobky, doplňky a dekorace Mrkající Těšíme se na návštěvu a ohlasy ;-)

  

Další profil, kde najdete mé výtvory jsou pivoňky... "PEONIES"

Naleznete zde papírové výrobky, hlavně přáníčka, notýsky, sešítky, visačky...

Doufám, že i tyto výrobky vás osloví a najdou si své oblíbence ;-)

 Prosím, přečtěte si před zadáním objednávky:

Pokud máte zájem o fakturu v papírové nebo elektronické podobě, prosím připište tuto informaci k objednávce. Děkuji.

Nejste-li se zbožím spokojení (nelíbí se, nesedí či jiný důvod), máte ze zákona právo nevyhovující zboží do 14ti dnů zaslat zpět. Věci by však zároveň neměly jevit známky používání (nošení, praní,...). Náklady při vracení zboží hradí odesílatel/zákazník.

 SEO

 

 

Nakoukněte na mé spokojené zákazníky, fotky mi udělali obrovskou radost ;-)

Creative Commons License    Děkuji, že respektujete autorská práva mé tvorby.

Líbí se vám mé výrobky? Ale nesedí vám např. barva, vzor nebo velikost... nabízím vám možnost ušití výrobku na zakázku.

Peněženka:

- důležitá informace hned na začátku ... střihy, tvar, uspořádání peněženek, logo atd. šiji tak, aby bylo na první pohled zřejmé, že se jedná o mou práci. Nemám ráda kopírování/napodobování práce někoho jiného.

- pokud máte již vybraný typ, prosím o jeho specifikaci:

Klopová:

- malá ... cca 13 cm x 9 cm (papírové bankovky se vejdou pouze přeložené)
 
- delší var. č. 1 ... cca 18 cm x 9 cm (1 x přihrádka na kartu + malá přihrádka vedle sebe na šířku; bankovka v hodnotě 1000,- Kč se vejde nepřeložená)
 
- delší var. č. 2 ... cca 20 cm x 9 cm (2 x přihrádka na kartu vedle sebe na šířku; bankovka v hodnotě 1000,- Kč se vejde nepřeložená) ...na požádání jsou možné 2 zipové kapsičky
 

- delší var. č. 3 ... cca 18,5 cm x 11 cm (3 x přihrádka na kartu vedle sebe na výšku; bankovka v hodnotě 1000,- Kč se vejde nepřeložená)

Zipová:

- malá ... cca 15 x 10 cm (papírové bankovky se vejdou pouze přeložené)
 

- delší var. č. 1 ... cca 19,5 x 10,5 cm (1 x přihrádka na kartu + malá přihrádka vedle sebe na šířku; bankovka v hodnotě 1000,- Kč se vejde nepřeložená)


- delší var. č. 2 ... cca 21,5 x 10 cm (2 x přihrádka na kartu vedle sebe na šířku; bankovka v hodnotě 1000,- Kč se vejde nepřeložená)
 
- delší var. č. 3 ... cca 20 x 11 cm (rozdělená část na kartovou - 3 x 2 karty vedle sebe a část penízkovou s páskem na druk)

- další krok výběru je látka - vždy jde o hlavní látku, ke které kombinuji doplňkovou. Látky nakupuji většinou max. na 2 ks peněženek, proto pokud vybíráte z mé historie, může se stát, že na další kousek již látka nebude.

- látky vám mohu nafotit - jen vždy prosím o zúžení výběru např. na barvu, vzor..., abychom si usnadnili výběr. Nebo je možné objednat konkrétní látku od prodejce např. zde na Fleru (v tomto případě si však účtuji částku poštovného od prodejce)

- doplňkovou látku většinou vybírám podle sebe nebo pokud máte opět zvláštní přání, je možné se domluvit tak jako u hlavní látky

- čas na ušití a vystavení - většinou si rezervuji 2 - 3 týdny na ušití a vystavení, poté vždy napíši zprávu s odkazem na vystavenou peněženku (přez léto prosím počítejte raději s 3 - 4 týdny)

- platba - nevyžaduji platbu předem nebo zálohu, jsem ráda, pokud zákazník/zákaznice vidí, co kupuje, proto nechávám platbu až po schválení vaší objednávky.

 Pozn. pro každou zákaznici/zákazníka: Peněženka je látková, proto ačkoliv je vyztužená, nechová se jako kůže a nemůžete od ní ani očekávat, že bude jako "prkno". Na rozdíl od kůže je zase variabilní co se týče barev a vzorů dovolí nám nezpočetné kombinace, tak aby byl každý spokojený.

 

Dětské oblečení

- šiji na overlockovém a coverlockovém stroji, nejčastěji z úpletu, teplákoviny, fleesu a softshelu - veškerý materiál si pečlivě vybírám tak, aby byl příjemný a pohodlný na nošení

- oblečení zdobím látkovými aplikacemi a barevnými stužkami, tak, aby se líbil hlavně dětem :-)

 

Mazlíčci

- nabízím 3 druhy zvířátek - ovečku, opičku a sovičku

- šiji z příjemného a měkoučkého minky materiálu s kombinací bavlněných látek. Obličejíky tiskneme metodou sítotisku dle vlastního návrhu

Způsob dopravy
Zaplacené balíčky posílám většinou v pondělí a ve čtvrtek Českou poštou ... doporučená zásilka nebo cenný balíček dle váhy a rozměrů *** vše pečlivě zabalené v bublinkových obálkách nebo kartónovém obalu *** pokud se rozhodnete o nákup více kusů, bude poštovné přepočtené a samozřejmě jen jedno ***
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.