Profil uživatele
Květinová dílna
Prodávající
Klapý
Registrace: 2.2.2010

Hezký den,

jmenuji se Simona a již dvacet let pracuji jako floristka.Mám svou květinářskou firmu Anette a většina mých zakázek se týká svateb.

Vyrábíme dekorace v dílně ve vesnici Klapý pod hradem Hazmburk a protože tyto výrobky mají hodně romantický ráz, dodáváme zboží i do svatebních salonů, obřadních síní ,ale většinou si nevěsta rovnou nechá vyzdobit celou svatbu - na míru.Pracuji převážně ze živých květin, ale rozhodla jsem se některé výrobky umístit na tyto stránky,protože se dá různě tvořit a nahradit i velice kvalitními umělými květinami.

Rozhodla jsem se postupně přidávat nové zboží jak mi čas dovolí, převážně z látkových květin a dekoračních materiálů.Vyrábím různé kytice, dekorace.

Jestliže Vás zajímá moje vzdělání, pak jsem vystudovala  Vysokou školu zemědělskou v Brně, fakultu zahradnickou v Lednici na Moravě, zúčastnila jsem se několika floristických soutěží a výstav, navrhuji expozice a interiéry firmám i soukromým osobám. Pracuji v květinářském oboru 20 let.

Protože mám nejraději svatbu a vše kolem ní, doplňuji pro všechny vdavekchtivé - svatební kytice je opravdu velmi osobní záležitost a zvlášť ze živých květin, ty dělám pouze u nás v dílně.Na těchto stránkách naleznete variace, které mohu přepravit poštou v umělém stavu .Na ty živé je zapotřebí se kontaktovat osobně.V případě vašeho zájmu o celou svatební zakázku ze živých květin mi můžete napsat vnitřní poštou zde na Fler a něco vymyslíme.Děkuji.

Přeji příjemnou inspiraci

najdete mne také na Facebooku pod názvem Svatební kytice Anette

 

Simona

Způsob dopravy
Česká pošta - dobírka balení: do pevné kartonové krabice poštovné a balné: 70,--Kč
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím