Domů Profil prodejce Květinový ateliér Dominique
Dominika Froňková
  • Prodejce od r. 2013
  • Kačice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 18.9.2013
Město: Kačice
Stát: ČR
Důležitá informace: U všech podzimních dekorací jsme snížili cenu o 20%. Sleva byla již odečtena z koncové ceny. Těšíme se na Váš nákup.

Květinový ateliér Dominique

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítáme Vás na našem internetovém prodejním místě díky portálu Fler.cz.

Náš ateliér byl založen jako součást rodinné firmy, kde jsme chtěli využít znalostí a zkušeností získaných praxí a také při studiu na SZŠ Mělník.  Poprvé byl otevřen 3. 3.2011 v Kačici. Naše cíle byly od začátku jasné, kvalita, profesionalita a originalita s přátelskou atmosférou. Těchto cílů se stále držíme a jsou naší strategií, kterou oceňují i naši zákaznici. Po několika letech působení jsme si získali důvěru mnoha klientů i mimo blízké okolí. Snažíme se, i přes malé prostory, nabídnout zákazníkům širokou nabídku sortimentu a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s cílem uspokojit jeho přání a potřeby. Sortiment neustále rozšiřujeme o nové značky a výrobky, ale i nové trendy.

Dlouholeté zkušenosti s květinami a vzdělání z různých oborů, které jsou si však všechny blízké, jsou základem pro perfektní fungování našeho květinového ateliéru. Studium na Střední zahradnické škole Mělník mě seznámilo s floristikou, které jsem dále využívala a hlavně rozvíjela v praxi a obohatila o vědomosti získané při studium Zahradní a krajinářské tvorby na ČZU. Doplněním designu podpořilo studium bytového designu v báječné škole Intermezzo. Krása květin je pro mě nekonečnou inspirací...

Způsob dopravy
Vybrané zboží je možné si osobně vyzvednout v našem ateliéru, po domluvě i v Kladně, Slaném a Praze 10. Zboží posíláme pomocí České pošty, vždy dobře zabalené, aby nedošlo k poškození. Nabízíme možnost i dárkového balení v případě dárku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Květinový ateliér Dominique

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--