Domů Profil prodejce kvítečková
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Ostrava, ČR
  • 502 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (255) 100%
Nadšenci: 881
Aktivita: aktivní
Prodáno: 502
Registrace: 11.2.2008
Město: Ostrava
Stát: ČR

kvítečková

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Krásný den, Ty, kdož jsi zavítal na můj kvítečkový profil.

Jmenuji se Kristýna, po světě chodím již čtvrt století, a to v Ostravě, kde žiju, a v Brně, kde jsem až do konce roku 2009 studovala. Nyní pracuji v lázních Sanatoria Klimkovice, kde obstarávám záležitosti kolem kulturního programu pro pacienty a návštěvníky

Ruční práce a všechno možné tvoření mě lákaly už od malička - u babičky jsem se naučila základy háčkování, a ty jsem později postupně rozvíjela ... více méně až do krajností ... odtud nápad na háčkované šperky, které Vám zde mimo jiné také předvádím. Háčkování je krásně tvárné řemeslo, které Vám dovolí téměř vše, co se Vám zlíbí a na co si troufnete. Háčkování již dávno není doménou babiček, a naní zastoupeno pouze háčkovanýma dečkama a krajkama kapesníčků ... může být moderní, může mít šmrnc a glanc.

Háček a tenoulinké příze mne prostě baví ... začínala jsem u jednoduchých háčkovaných korálků, které jdou krásně nakombinovat s korálky skleněnými, a tvoří tak velmi zajímavý a netradiční celek. Později jsem si začala tvary náušnic navrhovat sama - upustila jsem od stále se opakujících kulatých korálků a vydala se cestou zajímavých a neopakovatelných tvarů a kombinací barev. Od těchto náušnic už byl jen krůček ke složitějším náhrdelníkům podobného tipu. A už to jelo ... brož, háčkované knoflíky, krajky ... a mé milované háčkované listy a květy.

Háčkovaných květů si osobně nejvíce vážím a jsem za ně na sebe hrdá. Konečně jsem měla pocit, že mi háčkování pod rukama doslova obživlo a stalo se technikou bez velkých omezení. Je libo na háčkovanou plochu malovat? Není problém! Okvětní lístky lilií, ibišku, růží jsou toho svědky - háčkování a štětec jsou opravdu dobrými partnery.

Ovšem háčkovaná krása je velmi křehká a je ji třeba něčím vyztužit a podpořit. Proto jsou mé háčkované výrobky, které potřebují zpevnění, impregnovány speciálním roztokem, který zaručuje jejich větší odolnost proti vlhku a hlavně proti ohybu.

Prosím, vstupte do mé galerie ... garantuji Vám, že vše v ní, bylo tvořeno párem drobných rukou, háčkem po prababičce a hlavně s velkou láskou a maximální invencí. Věřím, že se Vám u mne bude líbít.

Vaše Kristýna kvítečková 

 

Háčkované šperky, brože a jiné krásy doporučuji uchovávat na suchých místech (jakožo všechny druhy šperků), pokud možno zavešené, či srovnané - vyhnete se tak případnému vyblednutí barev, pokroucení či zvlhnutí háčkovaných částí.

Šperky jsou impregnovány speciální vrstvou proti případné vlhkosti a jsou tuženy, takže jsou velice pevné, ale správným uchováváním a skladováním prodloužíte jejich životnost a krásu, kterou budou všichni obdivovat. Pro tyto účely Vám poslouží drobnější či větší šperkovnice a krabičky z dílny orinočky, u níž si zaručeně vyberete ihned, anebo se dohodnete na zhotovení šperkovnice na míru.

A pokud nemáte kam dát ani ty šperkovnice z výše uvedeného odkazu, mrkněte na super šikézní kabelky, se kterými budete zaručeně originální ... v obchůdku u -DAry-

Pokud máte rádi zajímavá nosivá trička s netradiční aplikací, kabelky, čepice a čepičky ... pro dospělé i pro dětičky ...  nakoukněte k Sůvám z nudlí :-)

TOPlist
Způsob dopravy
Zboží bude zasláno prostřednictvím České pošty - vždy doporučeně, v bublinkové obálce. Systém plateb paypay využívámm pouze pro zahraniční zákazníky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od kvítečková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--