Profil uživatele
Kvítinka
Prodávající
Beroun
Registrace: 3.8.2009

Svět je krásný, barevný a veselý, a pokud to tak někdy není, můžeme o tom nejen snít, ale pokusit se to změnit.

Mám spoustu snů. které svět dělají ještě barevnějěí a na jejich uskutečnění bych potřebovala několik životů. A tak se v tom jednom životě alespoň snažím udělat co se dá. Doufám, že moje tvorba rozjasní a rozhýbe i Váš svět a nebo naopak zklidní a zmírní tempo těm, co jsou v neustálém shonu a stresu.

Je přece tak snadné udělat někomu radost a obdarovat ho rukodělnou, originální, patchworkovou taškou nebo jiným výrobkem. Tyto výrobky jsou dělané s láskou a  pěčí, je v nich zobrazený svět, mají duši a jsou živé, dýchají na nás svoji atmosféru.

Ano, moje snění je převážně patchworkové. Miluji chvíle kdy si hraji s látkami, ladím, řežu, sešívám, kompletuji....až je z toho pěkná, poctivá taška, polštářek nebo deka, která někomu dobře poslouží a potěší.

Přeji Vám krásné snění..........

Způsob dopravy
Malé výrobky jsou v bublinkové obálce poslané jako doporučený dopis, větší výrobky jsou a v krabiččce a poslané doporučeným balíkem české pošty. Pokud změníte svůj názor, můžete nepoužitý, nenošený výrobek do 14 dnů poslat zpět. Vrátím vám zaplacenou částku sníženou o provizi Fléru.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím