Profil uživatele
L-A Photo Handmade
Prodávající
Český Krumlov
Registrace: 12.2.2010

Hezký den,

vítáme Vás v našem obchůdku.

V plném nasazení se věnujeme tvorbě fotoalb na míru v různých stylech (svatební, boudoir, dětská, námořnická, aj...). Současně vytváříme také knihy hostů a nejnověji také drobné šperky z pryskyřice a skla s využitím (nejčastěji) vlastnoručně sbíraných a sušených květin a jiných plodin. Alba kompletně tvoříme ručně - od rýsování a řezání kartonu, přes lepení potahových materiálů až ke svazování a lepení/přišívání doplňků.

Jakémukoli Vašemu přání se pokusíme vyhovět! Samozřejmě můžete také kouknout do již prodaného zboží - pokud Vás tam něco zaujme, můžete nás kontaktovat a lze i některé toto zboží znovu vyrobit.

 

 

V našem obchodě naleznete mnoho druhů zboží, níže jsou vyjmenované některé z nich a u nich informace, jak se k nim chovat a pod. 

Pokud neni vyjmenováno Vámi vybrané zboží, můžete se nás dotázat vnitřní poštou. 

 

  • Fotoalba

Všechna naše fotoalba jsou vyrobená z tvrdého knihařského kartonu, papírů, kartonových čtvrtek a pauzovacího papíru. Na potahování používáme knihařská plátna, bavlněné látky, saténové stuhy, krajky aj. 

Je nutné alba chránit před vlhkem, přímým-dlouhodobým slunečním světlem, prachem a lepidly na bázi vody. 

Doporučujeme alba mít na poličce či v skříňce a pravidelně je lehce otírat od prachu (buď klasickou "chlupatou" prachovkou nebo suchým hadříkem). Dobře se nám osvědčily i "odchlupováky", které koupíte třeba v IKEA, kterými lehce přejedete po albu a všechen prach je okamžite pryč. U černých alb tento způsob funguje ještě lépe i na viditelné chloupky z oblečení, prach atd.
Alba otírejte opatrně a lehce. Ačkoli používáme kvalitní látky i plátna (která jsou z velké části také látkou), není možné je otírat vlhkým nebo mokrým hadříkem. Pokud ano, je to přímo napsané u konkrétního alba v informacích o zboží. 

 

  • Polštářky pod prstýnky

Polštářky šijeme většinou z bavlněných látek. Doplňujeme plastovými patentky (zabraňuje se tak v případě namočení reznutí látky), krajkami a korálky. 

Pokud se nedomluvíme jinak, nedoporučujeme polštářky prát v pračce ani v ruce. Aplikace na nich (krajky) jsou většinou lepené, protože prošívání jemných krajkových aplikací na tak malé ploše způsobuje nechtěné a nehezké krabacení. Ovšem jsou i polštářky kompletně šité a ty je možné přeprat v ruce při teplotě do 30 stupňů. 

 

  • Šperky

Námi nabízené šperky - tedy v největším množství ručně foukané skleněné kuličky, jsou velmi odolné proti rozbití. 

Testovali jsme pro Vás několik týdnů skleněné prstýnky. Mylo se s nimi nádobí, pralo prádlo, uklízelo, žehlilo a prováděly veškeré činosti denního života. 

Používáme nejvíce bižuterní kovy v barvě starobronz a stříbra. U některých náušnic máme také v nabídce náušnicové háčky ze stříbra, chirurgické a nerez oceli pro alergiky. I přes to žádné námi používané komponenty neobsahují olovo a většina ani nikl. 

Nedoporučujeme se s našimi šperky sprchovat ani mýt nádobí či prát prádlo. Jedná se o bižuterii a tak je nutné k nim tak i přistupovat. 

Látkové šperky (přívěsky, náušnice a jiné) jsou tvořené z kvalitních látek, krajek, stuh, bižuterních kovů (mmjn třeba hliník), ale také z chirurgické a nerez oceli. Ani s nimi nedoporučujeme výraznější kontakt s vodou - ta by při špatném proschnutí mohla na látce vytvořit fleky. 

Je nám obrovskou ctí, že se naše alba dostala nejen k velkému množství majitelů v České republice, ale vlastní je také mnoho zahraničních zákazníků a mezi nimi jsou i slavné osobnosti. :)

Naše šperky a alba se opět rozutekly do světa, nejnověji do Venezuely a Seattlu (stát Washington) - označeny oranžově.

Aktuální seznam:
Česká republika, Německo, Slovensko, Polsko, Nizozemsko (Sharon den Adel), Francie, Austrálie, Rusko, Itálie, Anglie, Finsko, Argentina (Tarja), Vietnam, Švédsko (Elize Ryd - Amaranthe), Turecko, Rumunsko, Španělsko, Bělorusko, Belgie, Kanada, Švýcarsko, Brazílie, Nepál, Venezuela, Madagaskar
USA - Illinois, Texas, Washington

 

Fotografie z předání:

Tarja

 

Kevin Chown:

 

Sharon den Adel (Within Temptation):

 

Způsob dopravy
Česká pošta - krabice či bublinková obálka. Poštovné u zboží je vždy orientační. Zahrnuje poštovné a balné, vypočítáno Vám bude na základě obsahu a váhy celé objednávky.

Osobní předání možné v Českých Budějovicích.

Na dobírku nezasíláme.
Obchodní podmínky

Odesláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s obchodními a reklamačními podmínkami.

Tyto obchodní podmínky platí od 1. 11. 2012 pro nákup v internetovém obchodě https://www.fler.cz/l-a-photo-handmade (dále jen e-shop) provozovaném Alenou Švambergovou, IČ 01153242.

V našem obchodě naleznete fotografie, fotoalba, obaly na CD, šperky a jiné drobné zboží ručně vyráběné. Nepravidelnosti výrobku jsou důsledkem ručního zpracování a nejsou považovány za vadu. To platí jak u papírového zboží tak obzvláště u skleněného a zboží, ve kterém se vyskytují lisovaané nebo sušené květiny.

Nastavením monitoru se může lišit barevnost výrobků od skutečnosti. 

Dodací lhůta je pouze orientační a vždy se počítá od data kdy se připíše požadovaná částka na náš účet. Aktuálně je cca 1-1,5 měsíce. Pokud zákazník potřebuje zboží dodat dříve, než je uvedena klasická dodací lhůta, je nutné nás o tom informovat PŘED OBJEDNÁNÍM!


Poštovné, balné a doprava:
U každé objednávky v sekci "Nákup - Objednávky" naleznete pod platebními podklady elektronický doklad. Tištěný posíláme pouze na vyžádání. Nejsme plátci DPH.
Uvedené ceny nezahrnují poštovné a balné (to je uvedeno zvlášť a může být upraveno při potvrzování objednávky na základě hmotnosti a velikosti kompletní objednávky). Obyčejně nebo balíčky s nižší pojišťovací hodnotou posíláme pouze po písemné domluvě a na riziko kupujícícho. 

Za poškození během přepravy neodpovídáme, je třeba ho reklamovat u přepravce.
Dodaný výrobek je třeba zkontrolovat a o závadách nás neprodleně informovat e-mailem nebo telefonicky a to do 3 dnů od obdržení zboží, na pozdní reklamace nebude brán zřetel. 

Vrácení  zboží:
Vrátit zboží je možno do 14 dnů bez udání důvodu, to neplatí u zboží zhotoveného na objednávku (zboží vyhotovené dle zadání zákazníka nebo upravené skladové zboží (například jména na deskách či uvnitř alba - tím rozuměno změny, které znemožní prodej dalšímu zákazníkovi)!
Platí to pouze u zboží, které jste zakoupili jako hotový kus, u kterého nebylo nic upravováno. 


Výrobek je třeba zaslat jako balík pojištěný na částku odpovídající hodnotě zboží, dobírku nevyzvedáváme!

Vrácený výrobek musí být kompletní (balení, sada...), nesmí být poškozený a jevit známky opotřebení a používání, musí být vrácen nejpozději 14. den po převzetí, k zásilce musí být přiloženy kontaktní údaje a kopie dokladu o zaplacení - faktura nebo jiný dokald, který byl dodán společně se zbožím. V případě vrácení či reklamování pouze části výrboku/sady je třeba nejdříve informovat prodejce. 

Zaplacenou částku vrátíme nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Pokud výrobek bude jevit známky opotřebení, poškození nebo nebude kompletní, je zákazník povinen tuto hodnotu nahradit – snížením vrácené kupní ceny. O tom bud zákazník předem informován. 

Výměna nevyhovujícího zboží:

V případě nákupu zboží, které nevyhovuje - je nevhodným dárkem aj. důvody, je možné zboží do 14 dnů od převzetí zboží také vyměnit za jiné zboží stejné hodnoty, či hodnoty vyšší s následným doplatkem (nevztahuje se na zboží vyrobené na zakázku, to je možné pouze v případě poškození či nesrovnalostí reklamovat). Je nutné zboží v 14ti denní lhůtě dopravit na adresu výrobce společně s dokladem. Před tímto krokem je nutné o tomto postupu informovat prodejce a nejprve se společně dohodnout, za jaké zboží bude výměna provedena a jakým způsobem bude proveden případný doplatek za zboží vyšší hodnoty. Není možné požadovat výměnu zboží za zboží levnější a požadovat vrácení části peněz, která tvoří rozdíl mezi hodnotami zboží. 

Záruka, reklamace: 
Daňový doklad slouží zároveň jako záruční list. Pokud zjistí zákazník vady, je povinen nás do 3 kalendářních dnů informovat. Pokud bude reklamace uznána, bude navrženo řešení. Při neodstranitelné vadě, která zcela znemožňuje používání výrobku, bude vrácena celá zaplacená částka. V ostatních případech má zákazník právo na opravu výrobku. Pokud se projeví nějaká závada i při používání zboží s odstupem času, je možné zboží reklamovat.

Zboží lze reklamovat po dobu záruční lhůty (2 roky) , je třeba uvést popis vady a doložit fakturu nebo doklad o zaplacení (či č. objednávky), jinak nebude záruka uznána. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené běžným používáním, na poškození či nadměrné používání zboží, vady způsobené neodbornou manipulací, porušením obvyklých zásad užívání zboží. Dále se nevztahuje na zboží, které zákazník upravoval nebo opravoval, nebo které bylo poškozeno zásahem vyšší moci.
O reklamaci je nutné nás informovat ještě před odesláním reklamovaného zboží.

Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace a zákazník bude informován prostřednictvím zprávy o datu a způsobu vyřízení, případně o důvodu zamítnutí reklamace.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
519604
14.6.2016 Spousta nových námořnických alb naskladněna! :) www.fler.cz/zbozi?ucat=30...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím