Domů Profil prodejce ten okamžik
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Český Krumlov, ČR
  • 3160 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (842) 100%
Nadšenci: 1798
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3160
Registrace: 12.2.2010
Město: Český Krumlov
Stát: ČR

ten okamžik

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 Hezký den,

jmenuji se Alena a vítám Vás v mém obchodě na fleru. 

 V plném nasazení se věnuji tvorbě fotoalb na míru v různých stylech (svatební, boudoir, dětská, námořnická, aj...). Na výběr máte z mnoha již vytvořených designů, ovšem můžete mi sdělit i Vaši představu, kterou se můžeme pokusit realizovat. Součástí toho jsou i knihy hostů, blahopřání, desky na oddací list a jiné svatební nezbytnosti. 

 Alba kompletně tvořím ručně - od návrhu, řezání kartonu, přes lepení potahových materiálů až ke svazování a dokončování.

Aktualizace leden 2022: 
 Ti pozornější z Vás, kteří tu se mnou již nějakou dobu jsou, si jistě všimli, že se změnil nejen název mé značky, ale také kompletní design. K tomuto zásadnímu a kompletnímu rebrandingu jsem se rozhodovala dlouho. Asi 4 roky jsem si pohrávala s myšlenkou, jak moc nutné to je až k přesvědčení, že je to doslova nezbytné a asi rok z toho pracovala na konkréních nápadech a realizaci. Důvodem byly nečekané změny v životě, omlazení značky a touha dát značce nějaký smysldávající tvar a význam. Změny ještě nejsou hotové, neustále pracuji na různých vylepšeních a dalších nezbytných věcech, ale už teď vím, že ta změna byla po 10 letech existence opravdu jen prospěšná. 
 Takže se neděste, stále jsem to já, ať už mě znáte pod dlouholetým názvem L-A Photo handmade a nebo pod úplně prvním provizorním jménem, který jsem na fleru měla "Aja_Tarja". Se změnou jména se ale nic nemění na kvalitě a zpracování mých výrobků. Ba naopak, poslední týdny pracuji na realizaci několika novinek, které budou přímo úžadné! :) 

Z celého srdce děkuji za Vaši neutuchající přízeň, Alena

  

 

  • Fotoalba

Všechna naše fotoalba jsou vyrobená z tvrdého knihařského kartonu, papírů, kartonových čtvrtek a pauzovacího papíru. Na potahování používáme knihařská plátna, bavlněné látky, atlasové stuhy, krajky aj. 

Je nutné alba chránit před vlhkem, přímým-dlouhodobým slunečním světlem, prachem a lepidly na bázi vody. 

Doporučujeme alba mít na poličce či v skříňce a pravidelně je lehce otírat od prachu (buď klasickou "chlupatou" prachovkou nebo suchým hadříkem). U černých alb tento způsob funguje ještě lépe i na viditelné chloupky z oblečení, prach atd.
Alba otírejte opatrně a lehce. Ačkoli používáme kvalitní látky i knihařská plátna, není možné je otírat vlhkým nebo mokrým hadříkem. 

  

Je nám obrovskou ctí, že se naše alba dostala nejen k velkému množství majitelů v České republice, ale vlastní je také mnoho zahraničních zákazníků a mezi nimi jsou i slavné osobnosti. :)

Naše šperky a alba se opět rozutekly do světa, nejnověji do Venezuely a Seattlu (stát Washington) - označeny oranžově.

Aktuální seznam:
Česká republika, Německo, Slovensko, Polsko, Nizozemsko (Sharon den Adel), Francie, Austrálie, Rusko, Itálie, Anglie, Finsko, Argentina (Tarja), Vietnam, Švédsko (Elize Ryd - Amaranthe), Turecko, Rumunsko, Španělsko, Bělorusko, Belgie, Kanada, Švýcarsko, Brazílie, Nepál, Venezuela, Madagaskar
USA - Illinois, Texas, Washington

 

Fotografie z předání:

Tarja

 

Kevin Chown:

 

Sharon den Adel (Within Temptation):

 

Způsob dopravy
Česká pošta - krabice či bublinková obálka. Poštovné u zboží je vždy orientační. Zahrnuje poštovné a balné, vypočítáno Vám bude na základě obsahu a váhy celé objednávky.

Osobní předání možné v Českých Budějovicích.

Na dobírku nezasíláme.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od ten okamžik

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--