Domů Profil prodejce L7 DESIGN
  • Prodejce od r. 2012
  • Kroměříž, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 7
Aktivita: -
Registrace: 4.10.2012
Město: Kroměříž
Stát: ČR

L7 DESIGN

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Tak Vás všechny vítám v mém obchůdku!

Jmenuji se Lenka Zezulková a pod značkou L7 DESIGN najdete plody mé kreativní tvorby. Zaměřuji se na oděvní design a ruční malbu na oděvy. Lidé si často myslí, že používám sítotisk... Považuji to za lichotku Mrkající, ale není tomu tak. Preciznost a kvalita vypracování jsou mi vlastní, jsem tak trochu perfekcionista. Mám ráda nápaditost, hravost, barevné kontrasty a také vtipnost; prostě všechno, co má šmrnc!

Barvy jsou kvalitní a nezávadné, pečlivě zažehlované při toplotě na bavlnu. Doporučuji ruční praní, barvy jsou však odolné i při šetrném praní v pračce na 40 stupňů celsia.

Co se týká velikostí, zachovávám velikosti uvedené na zboží, i když občas neodpovídají skutečné velikosti... Z tohoto důvodu v popisu výrobku uvádím skutečné míry, což se mi zdá mnohem věrohodnější.

 

Před nedávnem mě život zavál do Itálie, která se mi prozatím stala domovem. Rádá bych Vás proto upozornila, že veškeré zboží bude zasíláno odsud.

Při objednávce nad 1500 Kč poštovné zdarma...! Pokud budete platit prostřednictví PayPal, napište, prosím, zprávu k objednávce.

Tak a teď už Vás nechám, abyste si v klidu mohli prohlédnout, co Vám nabízím. Věřím, že něco Vás určitě zaujme.

Způsob dopravy
Zboží odesílám Italskou poštou po připsání platby na účet. Většinou balím do bublinkové obálky, v případě větší objednávky bych poslala balík.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od L7 DESIGN

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--