Domů Profil prodejce La chouette Art
 • aktivní prodejce od r. 2018
  Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
 • Kuřim, ČR
 • 66 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 60
Aktivita: aktivní
Prodáno: 66
Registrace: 15.1.2018
Město: Kuřim
Stát: ČR

La chouette Art

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsme Kami a Katy s neutuchající touhou stále něco tvořit a objevovat. Na našich stránkách můžete najít spoustu výrobků z různých materiálů. Neustále se na sobě snažíme pracovat a zdokonalovat naše techniky a postupy výroby. Je pro nás důležitá kvalita a ne kvantita. Zakládáme si na preciznosti. Všechny výrobky z polymerové hmoty jsou ručně modelované a některé motivy jsou opravdu velice složité, náročné a zaberou spoustu času. Snažíme se vyjít vstříc každému zákazníkovi, ale pokud si nejsme jisté, že výrobek bude odpovídat kvalitě, která je pro nás důležitá, tak ho nevyrobíme. Vyžíváme se v detailech, které jsou pro nás velice důležité, a to z důvodu, že podle nás dávají našim výrobkům duši. Fotky výrobků jsou rozděleny do alb pod různými názvy.

Výrobky se mohou od fotografií lehce lišit, protože jsou vyráběny ručně a tím je každý výrobek originál. Bravy se mohou také lehce lišit a to z důvodu, že každý monitor má své barevné rozlišení a nastavení. Na přání je možno vyrobit jiné kombinace detailů, barev, případně i jiné druhy výrobků, než jsou vystaveny. Pokud máte určitou představu, neváhejte a napište nám. Budeme se snažit Vaši představu realizovat a splnit Vaše očekávání.

Ať se vám v našem obchůdku líbí a přejeme hlavně pevné zdraví! 

Vyjádření k hrníčkům z Edice Rustical.

Jedná se o ruční práci, proto prosíme, abyste k nim podle toho také přistupovali. Jako u každé ruční práce se najdou jisté odchylky, od toho je to také ruční práce. Pokud na hrníčku uvidíte nějaké drobné odchylky, jako je např. barevná nestálost, občasný flíček jiné barvy, lesklý flíček, proužek u okraje nebo občasná ztráta glazury, tak tyto a jiné odchylky nejsou důvodem k reklamaci nebo navrácení hrníčku. Proces výroby našeho hrníčku byl opravdu složitý a jedná se o jevy, které se při ruční práci jednoduše dějí. Není to závada. Nemá vliv na funkčnost hrníčku. Je to jen drobná kosmetická odchylka od dokonalosti, která nelze určit, protože každý máme dokonalost postavenou na svém žebříčku hodnot někde jinde.

K hrníčku máme i potvrzení o zdravotní nezávadnosti (potvrzení je od keramika a platí pro samotný hrníček, pro keramickou část). Pokud budete chtít hrníček, na který budeme Mandalu vyrábět, vidět, stačí nám napsat a my vám hrníček ještě před výrobou nafotíme nebo zašleme video, abyste viděli, jak hrníček vypadá a na základě toho se sami rozhodli, zda hrníček chcete a uděláte objednávku nebo nechcete. Foto a video je pouze na žádost.

S uhrazením platby souhlasíte s výše uvedeným a také tím potvrzujete objednávku, kterou již není možné nijak měnit nebo upravovat, protože se jedná o výrobu na zakázku. Jediná možnost, kdy je možné ještě změnit objednávku je v případě, že jsme na něm ještě nezačaly pracovat. Hrníček je vyráběn vždy znovu.

Hrníčky jsou označeny také naším logem a jsme na to velice hrdé. Hrníčky jsou české výroby a keramik, který hrníčky vyráběl má opravdu zlaté ruce. Je to mistr v oboru.

❤️ Kami a Katy ❤️

Jak o hrníček pečovat - S LÁSKOU Zamilovaný pohled

 • Hrníček nesmí do mikrovlnky.
 • Hrníček nesmí do myčky, takže umývat pouze v ruce a motiv Mandalky nedrhnout.
 • Je potřeba ho hned umýt a osušit. Musí se také osušit na místech, kde se voda drží nejvíce, což jsou ty promáčknuté reliéfy. Stačí do nich víc fouknout. Jde o to, že i když je lak voděodolný, tak to neznamená, že na sobě může mít vodu. Je to jen ochrana, aby vydržel oplach vodou, očištění. V případě, že na hrníčku bude voda častěji, tak se lak může začít odlupovat. Dáváme 3 vrstvy laku a na okraje, které jsou vystouplé a tím i víc namáhané, tak i čtvrtý nátěr, takže i když se začne loupat, tak jsou tam další nátěry laku, ale loupaná část samozřejmě nevypadá pěkně. Lak se také může začít loupat v případě, že se otře o jiný hrníček v kredenci nebo se motiv o něco ťukne ve dřezu, stane se, i nám se to doma stalo. Tím se také lak může narušit a začít loupat.
 • Pozor na teplotní šoky, jako třeba nepít horký nápoj v mrazu. Hrníčku se nic nestane a i Mandala to přežije, ale vzhledem k tomu, že mezi Mandalou a hrníčkem je lepidlo, tak tam může být kámen úrazu.
 • Dávejte prosím pozor také na větší klepnutí hrníčku o stůl nebo jiné údery. Je na to citlivější. Mandala může prasknout nebo se může oddělit od hrníčku.

Všechny tyto situace by Mandalku mohly poškodit!

Každopádně horké nápoje v hrníčku jsou v pořádku, když je nebudete pít v mrazu

Prostě.... s láskou vyroben, tak o něj, prosím, také s láskou pečujte.

Děkujeme ❤️ Kami a Katy ❤️

Mandala je z polymerové hmoty. Z keramiky je pouze hrníček.

Barvy se mohou od fotografií lehce lišit, záleží na nastavení barevnosti každého monitoru, tabletu, mobilu a jiných médií. Barvy jsou metalické, takže jinak vypadají na umělém světle, jinak na denním, sluníčku, atd. Záleží prostě na lomu světla pod kterým se na hrníček díváte.
 
Pokud se vám hrníček zdá tmavý, tak je to hlavně tím, že se na něho díváte v jiném světle, než byl focený. Focený je vždy při denním světle. Bohužel i tam můžou být malé odlišnosti v barvě. Příklad: i když je den a dívám se na něho v bytě, tak barvy jsou i tak trochu jiné, než když vyjdu ven a podívám se na něho venku (na balkoně, z okna, atd.)
Nebojte se ale, že by vám přišel hrníček zelený místo modré A bát se nemusíte proto, protože u každé fotky máme uvedeno, jaké barvy na hrníčku jsou, abychom předcházely případnému nedorozumění ohledně zobrazování barev. Je ale potřeba číst upozornění, která máme zde na stránkách a na která upozorňujeme, že si máte přečíst, než platbu uhradíte.
 
Mandaly jsou vyráběny vždy znovu a ručně, takže se můžou od fotografií také lehce lišit. Co hrníček.... to originál
 
❤️ Kami a Katy ❤️

 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od La chouette Art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--