Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 31.1.2019 00:00 z důvodu "Dovolená".
Aktuálně nepřijímáme nové objednávky. Čerpámě vánoční a následně mateřskou dovolenou :)

Děkujeme za pochopení

tým La chouette Art
Profil uživatele
La chouette Art
Prodávající
Kuřim
Registrace: 15.1.2018

Jsme Kami a Katy s neutuchající touhou stále něco tvořit a objevovat. Na našich stránkách můžete najít spoustu výrobků z různých materiálů. Neustále se na sobě snažíme pracovat a zdokonalovat naše techniky a postupy výroby. Je pro nás důležitá kvalita a ne kvantita. Zakládáme si na preciznosti. Všechny výrobky z polymerové hmoty jsou ručně modelované a některé motivy jsou opravdu velice složité, náročné a zaberou spoustu času. Snažíme se vyjít vstříc každému zákazníkovi, ale pokud si nejsme jisté, že výrobek bude odpovídat kvalitě, která je pro nás důležitá, tak ho nevyrobíme. Vyžíváme se v detailech, které jsou pro nás velice důležité, a to z důvodu, že podle nás dávají našim výrobkům duši. Fotky výrobků jsou rozděleny do alb pod různými názvy.

Výrobky se mohou od fotografií lehce lišit, protože jsou vyráběny ručně a tím je každý výrobek originál. Bravy se mohou také lehce lišit a to z důvodu, že každý monitor má své barevné rozlišení a nastavení. Na přání je možno vyrobit jiné kombinace detailů, barev, případně i jiné druhy výrobků, než jsou vystaveny. Pokud máte určitou představu, neváhejte a napište nám. Budeme se snažit Vaši představu realizovat a splnit Vaše očekávání.

Komponenty náušnice a řetízky jsou z chirurgické oceli. Další komponenty jako jsou nýty, kroužky, atd. jsou z nerezavé oceli, takže Vám zaručí dlouhou životnost bez jakékoliv změny vzhledu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
766502
23.11.2018 Dobrý den, aktuálně nepřijíméme objednávky s dodáním do Vánoc.
S pozdravem tým La chouette Art
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.