Profil uživatele
La chouette Art
Prodávající
Kuřim
Registrace: 15.1.2018

Jsme Kami a Katy s neutuchající touhou stále něco tvořit a objevovat. Na našich stránkách můžete najít spoustu výrobků z různých materiálů. Neustále se na sobě snažíme pracovat a zdokonalovat naše techniky a postupy výroby. Je pro nás důležitá kvalita a ne kvantita. Zakládáme si na preciznosti. Všechny výrobky z polymerové hmoty jsou ručně modelované a některé motivy jsou opravdu velice složité, náročné a zaberou spoustu času. Snažíme se vyjít vstříc každému zákazníkovi, ale pokud si nejsme jisté, že výrobek bude odpovídat kvalitě, která je pro nás důležitá, tak ho nevyrobíme. Vyžíváme se v detailech, které jsou pro nás velice důležité, a to z důvodu, že podle nás dávají našim výrobkům duši. Fotky výrobků jsou rozděleny do alb pod různými názvy.

Výrobky se mohou od fotografií lehce lišit, protože jsou vyráběny ručně a tím je každý výrobek originál. Bravy se mohou také lehce lišit a to z důvodu, že každý monitor má své barevné rozlišení a nastavení. Na přání je možno vyrobit jiné kombinace detailů, barev, případně i jiné druhy výrobků, než jsou vystaveny. Pokud máte určitou představu, neváhejte a napište nám. Budeme se snažit Vaši představu realizovat a splnit Vaše očekávání.

Komponenty náušnice a řetízky jsou z chirurgické oceli. Další komponenty jako jsou nýty, kroužky, atd. jsou z nerezavé oceli, takže Vám zaručí dlouhou životnost bez jakékoliv změny vzhledu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.