Domů Profil prodejce La chouette Art
 • aktivní prodejce od r. 2018
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Kuřim, ČR
 • 102 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 76
Aktivita: aktivní
Prodáno: 102
Registrace: 15.1.2018
Město: Kuřim
Stát: ČR

La chouette Art

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsme Kami a Katy s neutuchající touhou stále něco tvořit a objevovat. Na našich stránkách můžete najít spoustu výrobků z různých materiálů. Neustále se na sobě snažíme pracovat a zdokonalovat naše techniky a postupy výroby. Je pro nás důležitá kvalita a ne kvantita. Zakládáme si na preciznosti. Všechny výrobky z polymerové hmoty jsou ručně modelované a některé motivy jsou opravdu velice složité, náročné a zaberou spoustu času. Snažíme se vyjít vstříc každému zákazníkovi, ale pokud si nejsme jisté, že výrobek bude odpovídat kvalitě, která je pro nás důležitá, tak ho nevyrobíme. Vyžíváme se v detailech, které jsou pro nás velice důležité, a to z důvodu, že podle nás dávají našim výrobkům duši. Fotky výrobků jsou rozděleny do alb pod různými názvy.

Výrobky se mohou od fotografií lehce lišit, protože jsou vyráběny ručně a tím je každý výrobek originál. Bravy se mohou také lehce lišit a to z důvodu, že každý monitor má své barevné rozlišení a nastavení. Na přání je možno vyrobit jiné kombinace detailů, barev, případně i jiné druhy výrobků, než jsou vystaveny. Pokud máte určitou představu, neváhejte a napište nám. Budeme se snažit Vaši představu realizovat a splnit Vaše očekávání.

Ať se vám v našem obchůdku líbí a přejeme hlavně pevné zdraví! 

VYJÁDŘENÍ K SAMOTNÝM HRNÍČKŮM BEZ MANDALY A JINÝCH MOTIVŮ

Pokud na hrníčku uvidíte nějaké drobné odchylky, jako je např. barevná nestálost, občasný flíček jiné barvy, lesklý flíček, proužek u okraje, občasná ztráta glazury, "krupička" uvnitř hrníčku, nesouměrný okraj hrnku (není dokonale kulatý) nebo tloušťka (hrníčky nejsou stejně tlusté), tak tyto a jiné odchylky nejsou důvodem k reklamaci nebo navrácení hrníčku. Občas může být uvnitř hrníčku i malá prasklina (většinou u ucha). Je to z důvodu, že teplotou v peci a tím, že uvnitř hlíny byl ještě vzduch, musel někudy odejít, tudíž hlína praskla. Jedná se o jevy, které se při ruční práci jednoduše dějí a zvlášť v keramickém řemeslu. Není to závada. Nemá vliv na funkčnost hrníčku. Jsou to všechno jen kosmetické odchylky od dokonalosti, která nelze určit, protože každý máme dokonalost postavenou na svém žebříčku hodnot někde jinde. Hrníčky prostě budou mít vždy nějakou tu drobnou nedokonalost na kráse, protože je to ruční práce. Proto prosíme o shovívavost a přimhouření oka u již zmíněných nedokonalostí. Je velice těžké někdy posoudit, který hrníček je už opravdu moc a který je ještě ok. Někomu může vadit malý flíček u okraje a druhému nemusí vadit proužek podél celého hrníčku se ztrátou glazury. Prostě každý to máme nastavené jinak a je to tak v pořádku. JEN PROSÍME O TO, ŽE POKUD VÁM TYTO „NEDOKONALOSTI“ MŮŽOU VADIT, NEKUPUJTE SI NÁŠ HRNÍČEK. My máme radost, že můžeme vyrábět na hrníčky, které byly vyrobeny přímo pro nás a nikde na trhu takové nenajdete. Přišlo by nám opravdu škoda, abychom kvůli malým nedokonalostem, které většina hrníčků má, nemohly vyrábět. Pokud budete chtít hrníček, na který budeme mandalu vyrábět, vidět, stačí nám napsat a my hrníček ještě před výrobou nafotíme nebo zašleme video, abyste viděli, jak hrníček vypadá a na základě toho se sami rozhodli, zda hrníček chcete a uděláte objednávku nebo nechcete. Foto a video je pouze na žádost. Po uhrazení není možné objednávku nijak měnit nebo upravovat, protože se jedná o výrobu na zakázku. Jediná možnost, kdy je možné ještě změnit objednávku je v případě, že jsme na ní nezačaly pracovat. K hrníčkům máme potvrzení o zdravotní nezávadnosti (potvrzení je od keramika a platí pro samotný hrníček, pro keramickou část).
PROSTĚ... CO HRNÍČEK, TO ORIGINÁL :)

Chceme, abyste byli spokojení a radovali se z toho, že doma máte originální hrníček a ne, abyste byli zklamaní a naštvaní, protože jste vydali nemalé peníze a přišel hrníček, který není podle vašich představ. Z tohoto důvodu uvádíme všechno tak, jak to je a mohli jste se dobrovolně rozhodnout, zda objednáte nebo ne.

Děkujeme, že jste dočetli až sem a za důvěru :)

❤️ Kami a Katy ❤️

 

Jak o hrníček pečovat - S LÁSKOU Zamilovaný pohled

 • Hrníček nesmí do myčky, takže umývat pouze v ruce a motiv nedrhnout.
 • Hrníček také nenechávejte stát ve vodě. Je potřeba ho hned umýt a osušit. Musí se také osušit na místech, kde se voda drží nejvíce, což jsou promáčknuté reliéfy a různé záhyby. Stačí do nich víc fouknout, aby se voda dostala pryč nebo šla utřít. Jde o to, že i když je lak voděodolný, tak to neznamená, že na sobě může mít vodu. Je to jen ochrana, aby vydržel oplach vodou, očištění. V případě, že se na hrníčku bude voda držet častěji, tak se lak může začít odlupovat. Dáváme 5 vrstev laku, takže by měl něco vydržet, ale i tak je samozřejmě důležité ho dobře ihned osušit (nám doma drží hrníčky už min. tři roky a to jsme dřív dávaly jen 3 vrstvy laku.) Lak se může začít loupat nejen v případě, že na něm bude často stát voda, ale i v případě, že se lak nějak poškodí (např. otře se o jiný hrníček v kuchyňské lince nebo se motiv o něco ťukne ve dřezu, stane se, i nám se to doma stalo).
 • Všechny tyto situace by motiv mohly poškodit. Víme, že je toho moc, ale někdy ruční práce vyžaduje i zvláštní péči. 

Prostě.... s láskou vyroben, tak o něj, prosím, také s láskou pečuje, ať si ho můžete užívat dlouho :)

Děkujeme ❤️ Kami a Katy ❤️

Ruční práce

 • Jedná se o ruční práci, proto prosíme, abyste k nim podle toho také přistupovali. Jako u každé ruční práce se najdou jisté odchylky, od toho je to také ruční práce.
 • Mandala a jiné motivy jsou z polymerové hmoty. My vyrábíme pouze mandalu a další motivy.
 • Samotné hrníčky jsou české výroby a z kameniny. Necháváme si je hromadně vyrobit dle našeho vlastního návrhu od keramika.

Zobrazování barev

 • Barvy se mohou od fotografií lehce lišit, záleží na nastavení barevnosti každého monitoru, tabletu, mobilu a jiných médií. Barvy jsou metalické, takže jinak vypadají na umělém světle, jinak na denním, sluníčku, atd. Záleží prostě na lomu světla, pod kterým se na hrníček díváte.
Mandaly a jiné motivy jsou vyráběny vždy znovu a ručně, takže se můžou od fotografií také lehce lišit. Co hrníček.... to originál
 
❤️ Kami a Katy ❤️

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od La chouette Art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--