Profil uživatele
La femme Mimi
Prodávající
Praha 1
Registrace: 28.10.2008

Teta Věra by La femme MiMi

Nostalgie. Kolekci FW17 jsem pojmenovala Teta Věra po velmi inspirativní a mě blízké ženě, i přes to, že jsem ji nikdy nepoznala. Teta Věra byla teta mého manžela. Ona i její manžel Jindřich Pelnář se narodili v období první republiky, oba byli právníci, rádi cestovali a byli bezdětní. Do roku 39 cestovali po celé Evropě, v 50. letech cestovali většinou po ČSSR a trávili čas v dřevěné chalupě v Kořenové v Jizerských horách. Cítím její lásku k přírodě a lásku k chalupaření, které jsem si také tolik zamilovala. Jejich manželství mi připomíná to naše. Strýc miloval focení, myslím, že po něm zdědil můj manžel talent a lásku k fotografii. Teta Věra měla výborný vkus. Do teď používám její šatní skříň, její koženou kabelku a její porcelánový čajový set. Vždy byla elegantní a sofistikovaná… Byla i velmi přísná, všechno muselo být na svém místě. Vyžadovala čistotu a pořádek. Pokaždé, když byl můj muž u ní na návštěvě, připravila jídlo tak akorát, aby nic nezbylo. Žádné zbytky. A vše bylo naprosto vynikající. To je mi tak blízké, protože já sama nesnáším zbytky jídla a taky vařím vše tak akorát. Kéž bych ji mohla poznat…

Celou kolekci PZ17/18 jsem věnovala Jí…Tetě Věře… A tady je pár fotek, které jsem si vzala a vložila do kolekce… Na žádné fotce není strýc, protože všechny fotky fotil on.

Materiál: bavlna, úplet, kašmír, vlna, syntetická vlna.

Barva: šedivá v několik tónech, tmavě modrá až černá, bílá, khaki a tmavě zelená.

Střih: elegantní, pohodlný a sofistikovaný.. jak je u LfM běžné…..vypasovaný i volný….pohodlné šaty i oversize šaty…vypasované halenky i unisexové košile…

Nová kolekce PZ17/18 je jako život tety Věry….. přísná… čitá…. sofistikovaná… šetrná… bezezbytková…. chutná a taky trochu nostalgická.

Photography by Adela Leinweberová 
Model Barbora Rihak & Ivana Troníčková (zpěvačka z Elpidy)
MUA by Zaneta Gi (Gi studio)
Asistent Truong Thu Huong

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Způsob dopravy
česká pošta, přímý odběr (pro pražské slečny) Koupene zboží bouhžel nevratíme penize.Pokud velikost vam nesedi,mužeme vám bez problemu vymenit nebo jakekoliv opravy neni problem.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
545814
13.9.2016 Dobrý den Dámy,
máme tu konečně novou kolekci Podzim/Zima pro vás....
Těšíme se na vás
MiMi&TEAM
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.