Profil uživatele
Lachtanice
Prodávající
Praha 4
Registrace: 1.9.2010

Vítejte u Lachtanice !!!  

Jmenuji se Petra, po světě chodím něco málo přes čtvrt století a Lachtanice je přezdívka ze studijních let, tak nějak mi zůstala dodnes. Ve volných chvílích se věnuji korálkování, které je pro mne příjemnou relaxací.

Najdete zde šperky z korálků, pryskyřice, ovčího merina a dalších materiálů, nabídku se snažím co nejvíce rozšířit, ráda se učím a zkouším nové věci, i když výsledky bývají různé :)

Mám ráda veselé barvy, vtip, recesi i černý humor (k němu mne dovedlo zejména působení v našem zdravotnictví), miluji duhu, sníh, babí léto, polštářky kočičích tlapek, jemnost koňských nosů, klapot podkov, západ Slunce, vanilku a levanduli a .......

Lachtanice ráda fotí, líbí se jí koukat na svět přes hledáček zrcadlovky, některé obrázky můžete vidět ve fotogalerii nebo si je v elektronické podobě rovnou zakoupit a pomoci tak opuštěným zvářatům.

Lachtanice zvířata prostě miluje, proto u ní najdete samostatnou kategorii věnovanou šperkům s motivy koní nejen pro sličné koňařky a milovnice koček i ostatních zvířecích tvorů si zde jistě také najdou svoje Mrkající

Jsem členkou klubu na pomoc zvířatům Zvířata v nesnázích, nákupem výrobků označených tlapkou pomůžete zvířatům v útulcích a záchranných stanicích. Aktuální akci pořádáme ve prospěch ježků ze Záchranné stanice pro zraněné živočichy na Huslíku. Rádi podpoříte i opuštěné pesany? Navštivte útulek Lesan.

Pokud byste chtěli šperk podle vašich představ, či se vám zalíbil některý již prodaný, kontaktujte mne vnitřní poštou, pokud to bude možné, ráda vyhovím nebo daný kousek upravím podle přání.

Rovněž nabízím i plstění na přání z extra jemného merina, možno uplstit náušnice, náhrdelníky, brože i kuličky k dalšímu tvoření. Fantazii se meze nekladou. Výběr z velké škály barev.

Lachtanice ráda šíří radost a smích :)

Ať je vám tu dobře!!!

Vaše Lachtanice Pusa

 

 

 Kočka posílá polibekToto jsou moji dva kreativní poradci Matýsek a Emánek. Kočka

 

 

 

 

 

 

 

             Kůň Ať jste v roce 2018 stále na koni !!! Mrkáček

 

 

                          Srdce A mějte se rádi!!! Pusa

 

     

Způsob dopravy
Doporučeně Českou poštou v obálce s bublinkovou folií. Zboží zašlu do 3 dnů po obdržení platby na účet. Objednávky neuhrazené do 14-ti dnů od potvrzení budou zrušeny. Fakturu vystavím na požádání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
760940
5.11.2018 Sleva některých vybraných kousků, navštivte sekci ♥VÝPRODEJ♥
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.