Profil uživatele
ladimar
Prodávající
Praha 4
Registrace: 20.4.2013

špinlerovská já

Děkuji za to, že jsi i Ty zavítal(a) do mého malého Kresleného obchůdku. A také pokorně děkuji, že se věci dějí tak, jak se dějí... Proto došlo i na tento obchůdek, přes který se s Vámi chci podělit o kousek mně.... V současné chvíli se jedná především o kreslení dětských pohledů. Ale protože jsem ráda různorodá, poznáte dle nabízeného zboží, že i mnou nabízené zboží bude různorodé ;-).

A kdo že to jsem? Ta, která ráda spoustu věcí, mimo jiné i kreslí...Už jako malá, jakmile jsem měla po ruce noviny, už se volné okraje plnily popsanými nápisy, podpisy, obrázky. Znáte to, jak si zkoušíte psát různá příjmení kam se dá, jako kdybyste si své budoucí příjmení (no vlastně i to rodné ;-)) mohli vybírat, že? :-) Tak to jsem přesně já. Pak následovala základní škola, kde jsem se na zúčastnila několika výtvarných soutěží... (dobře si vzpomínám, jak jsme měli přinést na výtvarku jarní kytku. Já na to samozřejmě zapomněla, tak jsem cestou do školy utrhla někomu před domem Jiřinu. Ano ano, tak se ta kytička s véééélkým květem jmenuje. No a přestavte si, že tato narychlo utržená Jiřka, pak mnou nakreslená, šupajdila na dokonce mezinárodní výstavu do tehdejšího východního Německa. Pak následovalo přemýšlení, co se mnou dál. A tak jsem najednou začala studovat oděvní návrhářství. Tam jsem sice taky kreslila, ale jinak a něco jiného, než jsem jaksi chtěla. 

Pak byl chvíli klid,... vrátila jsem se k onomu "čmárání" na okraje novin a volná místa včasopisech...

Až najednou! Když moje dcerky (ano, mezitím jsem se stihla vdát a mít jedno...druhé....třetí dítko ;-) ) měly odjet na školku v přírodě, zapomněla jsem jim koupit a napsat 5 pohledů, které se odevzdávaly napsané u autobusu. Učitelky jim pak každý den jeden daly. Pěkná finta na děti, že? ;-) Tak jsme uspaly děti a ve 20 hodin jsem vzala čtvrtky, pastelky, sedla ke stolu a do 2 hodin ráno jsem kreslila a vytvářela pohledy. Pro každou 5 kousků... no pěkná celovečerní prácička. Nemám ráda "odfláknutou" práci, takže když už něco dělám, dělám to pořádně. 

Pohledy měly obrovský úspěch nejen u mých holčiček, ale i u jejich kamarádů (jasně, každé dítě se přece rádo pochlubí tak šikovnou maminkou ;-). Navíc pochvalu jsem slyšela po příjezdu i od paní učitelek a věřte mi, takovéhle řeči se poslouchají docela dobře ;-).

A tak to začalo a pokračovalo rok co rok... od té doby jsem už pohledy nekupovala, ale malovala, vymýšlela a děti se vždy těšily co si na ně vymyslím tentokrát. Až letos před prázdninami se mě nejstarší dcerka zeptala, proč si nemůžou koupit pohledy i ostatní děti třeba v papírnictví. A tak vznikl nápad Kreslené pohledy.

Chcete také vidět radost v očích Vašich dětí? Není nic snadnějšího, než si prohlédnout můj právě vznikající obchůdek a vybrat si jeden....dva.... pohledy. Nebo pokud Vaše dítko jede na týdenní akci (tábor, soustředění, k babi/dědovi....apod.), kupte jich rovnou pět! :-)

A nezapomeňte...napsanou adresou a vzkazem to teprve začíná.... ;-)

 

Vaše Ladimar

na co se můžete těšit?

10/2015 -Dokončuji RODINNÝ PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ (nejen) PRO PLÁNOVACÍ RODINY. Hned jak bude, dám Vám zpravu do novinek :-)

 

05/2015 - pastelkami kreslené papírové prostírání. Cílová skupina jsou restaurace, které prostírání využijí pro své dětské hosty. Dále pak mateřská/rodinná centra, kde z nich budou mít velkou radost děti např. na narozeninových oslavách. 
Nakresleny jsou dva druhy - ŽLUTÉ: pro děti cca 3-6 let a ORANŽOVÉ: pro děti cca 5-10.
Nicméně je ocení i rodiče, které je vezmou s sebou, když jsou jako rodina na oběd/večeři a nejsou si jisti, že tam bude dětský koutek. Uvidíte, jak bude super, když děti budou vzorně sedět ;-)

DOKONČENO - K ZAKOUPENÍ NA MÉM WEBU kreslenepohledy.cz

 

V hlavě toho mám opravdu hodně. Nejstarší dceru mé Kreslené pohledy v Kresleném obchůdku baví, takže mě čím dál častěji zásobuje novými nápady, za což jí děkuji :-)


Mějte se krásně, já jdu kreslit... :-)

Způsob dopravy
Své kreslené pohledy posílám ČP - doporučeným psaním. Pokud byste si přáli obyčejnou zásilku, vyhovím. Ale v případě nedoručení není možné zásilku vysledovat a reklamovat, tudíž tato varianta je jen na Vaše přání a bez jakýchkoliv náhrad z mé strany. Pokud si vyberete z mé nabídky sandálky, bude poštovné v rámci ČR 79 Kč.
Obchodní podmínky

CENA POŠTOVNÉHO

Česká pošta:

  • Základní poštovné mnou kreslených pohledů je 55Kč a je odesláno Českou poštou doporučeně.
  • Sandálky jsou posílány doporučeným balíčkem za 99Kč.
  • Zboží posílám i na Slovensko. Pohledy posílám jako doporučené psaní za 100Kč, sandálky (Cenný balík - prioritní) za 250 Kč. Mám účet ve Fio bance, kde jsou nulové poplatky za převod. Toho byste měli využít ;-)

Nastartovat nožky a dojít si pro zboží pěšky:

  • Pokud nehcete platit poštovné, nabízím osobní předání v Praze 4 (Háje), popř. Praha 8 (Kobylisy). Vyjímečně je možnost předání i v Dobřichovicích u naší babičky Dobřišky ;-)

Každopádně pamatujte na dvě věci:

  • než zaplatíte, počkejte, prosím, na potvrzení objednávky.
  • zboží odesílám až po připsání peněz na můj účet (pokud není domluveno jinak, např. u osobního odběru)

 

Odeslání zboží:

Balíčky odesílám zpravidla do 3 dnů po připsání částky na účet. O všech změnách jste řádně informováni prostřednictvím vnitřní pošty nebo informací na profilu Ladimar.

Výměna zboží/vrácení zboží:

Pokud se Vám zakoupené zboží nelíbí, nebo si ho přejete vyměnit, ráda to pro Vás udělám. Počítejte však, že poštovné hradí kupující.

Zboží můžete do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit. Nesmí být poškozené, nesmí jevit žádné známky užívání a opotřebení!

Zboží posílejte zpět na moji adresu. Bez předešlé domluvy mi zpět zboží neposílejte, nepřijímám zásilky poslané na dobírku. Vrácené zboží si nejdříve překontroluji a pokud bude vše v pořádku, do týdne vracím částku zpět na účet. Pokud zboží jeví známky nošení (opotřebení apod.), není možné ho vrátit ani vyměnit. Děkuji za pochopení.

.........................................................................................................................

Objednáním zboží souhlasíte s obchodními podmínkami. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

 .........................................................................................................................

V zájmu šetření životného prostředí netisknu k objednávkám faktury. V případě zájmu si ji můžete stáhnout z vytvořené objednávky. Děkuji za pochopení :-)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
752602
3.10.2018 RODINNÝ PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ 2019 JE TU, HURÁÁÁÁ: www.fler.cz/zbozi/rodinny-planovaci-kalendar-2019-novinka-9929956
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím