Profil uživatele
lafayette
Prodávající
Brno
Registrace: 13.5.2009

*Krásný, dobrý den, vítejte v mém obchůdku*

Jsem maminkou tří dětí, kterým s radostí tvořím do školy, školky, nosítka/šátku, co je zrovna třeba, co mě někde zaujme, co si děti vymyslí...nebo co si já pro ně namyslím :). 

Tvořím ve svém volném čase (ať už doma na pohodlném gauči, za stolem v kuchyni vedouc monolog k mému muži se strhujícími novinkami o uplynulém dni, v kolíbající se tramvaji, když zrovna chytnu místo a vidím přes syna tulícího se ke mně na hrudi,...) háčkem nebo na šicím stroji, jehož kouzlu jsem teprve nedávno zcela propadla. Najednou má den tak málo hodin! 

Většina věcí z mé nabídky již má jistě svého majitele/majitelku. Nicméně s radostí a láskou vyrobím i pro vás, po čem vaše srdce volá. Nemůžu říct, že úplně stejné (víme, jak to chodí např. u tisku s látkami), ale téměř totožné.

Děkuji za přízeň.

-laf-

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou doporučeně, po dohodě můžu zaslat i jako balík Do ruky, nebo přes PPL (cena se pak upravuje dle ceníku ČP nebo PPL). Při koupi více výrobků (bude-li třeba zásilku připojistit nad 500,-Kč), mění se výše poštovného dle ceníku ČP.
Obchodní podmínky

Po přijetí objednávky čekám 4 pracovní dny na připsání platby na můj účet (Fio banka). Poté objednávku odesílám max. do 3 pracovních dnů. O odeslání vás budu informovat e-mailem.

Zakoupíte-li výrobek, který není momentálně skladem, žádám platbu předem na bankovní účet ještě před započetím výroby. Jakmile se částka připíše na účet, začínám pracovat na zakázce pro vás, po ukončení práce obratem objednávku odešlu.

Nebudou-li dodržené termíny plateb, rezervace po upozornění, které zašlu e-mailem, do 24 hod. zruším. 

Děkuji za pochopení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím