Začátkem března se nám bude hlásit na svět malý pomocníček. Provoz bude tedy lehce omezen. Pohodové jaro všem a moc děkujeme za pochopení. Jana
Profil uživatele
LAHO
Prodávající
Třebíz
Registrace: 11.11.2013

vítejte v LAHO  

vítejte v designerské manufakturě LAHO .

jsem Jana Hodanová a navrhuji a tvořím originální dámskou udržitelnou módu.

mé zákaznice oceňují neotřelý nadčasový design, kvalitní materiály, silný akcent na detail a precizní krejčovské zpracování na míru v menších edicích.

ať se Vám tu líbí, těším se na Vaše přání.

 

nová mini kolekce Platinum (2019)

jemným lichotivým způsobem vykresluje ženskou siluetu a nechává vyniknout čistý jednoduchý romantický design.

komplet vše jsem navrhla z luxusních přírodních materiálů z české MILETA a.s. tato textilka disponuje vícestupňovou výrobou od tkalcovny přes úpravnu a barvovnu, což mi dělá velkou radost ?. orientuje se na nejnáročnější bavlnářské produkty vyrobené za pomoci technologie zaručující kvalitu spojenou s dlouholetou textilní tradicí v Podkrkonoší.

modelka má na sobě tenisky Sabina Rich, které se rovněž vyrábějí v České republice a to z revolučních materiálů jako například primeknit  (pletenina z recyklovaných plastů PES, PA).  k botám se v kamenné prodejně vyhotovují ortopedické stélky přímo na míru. práci Sabiny Sádkové, která stojí za touto značkou, můžete mimo jiné znát z  Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

 

 

od r. 2013 do r. 2017 nese značka jméno ROCK CAFÉ
od podzimu r. 2017 nese značka název LAHO  

 

V DÍLNĚ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
K zasílání balíčků využíváme služeb poskytovatele Česká pošta. Balíčky zasíláme Doporučeně, což účtujeme ve výši 90,- Kč. Dále nabízíme možnost osobního vyzvednutí na Praze 1, kam Vaši objednávku doručíme zdarma. Prosíme, při volbě této varianty, udělejte poznámku do objednávky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
792096
5.3.2019 nová ryze česká mini kolekce Platinum je v prodeji. jemným lichotivým způsobem vykresluje ženskou siluetu a nechává vyniknout čistý jednoduchý romantický design.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím