Domů Profil prodejce LaKreuz
  • Prodejce od r. 2011
  • Uhelná Příbram, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 15.5.2011
Město: Uhelná Příbram
Stát: ČR

LaKreuz

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj všem.

Kristova léta mám už za sebou a je zajímavé, jak člověk nachází zapomenuté radosti z dětství, po letech hledání se a tápání, v dospělosti.

Velmi ráda jsem vždy malovala, ale tak nějak bezcílně, nevěda jak na to. Inu, sehnala jsem si rádce v podobě knihy o malování akrylem, druhou o tom, jak úspěšně nakreslit portét, aby mi z toho nevyšel zase jen jakýsi "přízrak" a zatím poslední je vytváření 3D zvířátek z korálků; řeknu vám, je to fantazie moct se jeden den rozhodnout, že bych chtěla opět zkusit staré po novu a lépe a druhý den už moct zkoušet svou trpělivost. {#emotions_dlg.palec1}

Nyní mě napadá, že vlastně opravdu posledním "návratem" je rozhodnutí se, že začnu přešívat již vynošené oblečení dospěláků na oblečky pro děti. Kdysi jsem šila jak divá, hýřila nápady, tak snad to dopadne dobře Mrkající.

Doufám, že kousek té radosti přejde i na vás a bude vám lépe a veseleji ,tak jako mě.

Způsob dopravy
Dopravu zajišťuje Česká pošta, poštovné bude připočítáno k objednávce. Věci balím tak, aby se nepoškodily-do kartonu, krabice, bublinkové obálky apod. Zasílám obyčejnou zásilkou, na vyžádání za příplatek + 20Kč doporučeně; platba probíhá předem na účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LaKreuz

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--