VÍKENDOVÁ BLESKOVKA 30 % SLEVA NA VŠE PO ZADÁNÍ KUPONU 1PH-HYR-W9E. Platnost pouze do nedělní půlnoci.Krásný víkend*.
Profil uživatele
LalaH
Laura Hradilová | prodávající
Bolatice
Registrace: 21.9.2013
 
 
Nemám v nabídce vložky, které byste si přála?Potřebujete jiný tvar, ubrat nebo přidat pár cm do délky nebo jen nechcete ani kousek uměliny?Napište mi a domluvíme se:-)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
21.9.2019 začínám vkládat PODZIMNÍ LIMITOVANOU kolekci :-).
 
 
 
 
 
 
 
*********************

 
Nabízím  možnost  okamžitého uhrazení Vaší objednávky přes platební bránu.Houba co nebude moc jedlá

 

 

 

 

Zlomový bod v mé tvorbě  nastal na jaře roku 2015 , kdy mě osloví zákaznice po porodu s přáním prodyšné sady vložek .. vytvářím své první střihy ,první poporodní vložky , věnuji se bezplenkové komunikační metodě a hlavně , naprosto propadám šití a biobavlněnému beránku .

 

 

 

Současnost…

 

 

Děkuji všem, že můj koníček je i mou prací a tak to snad  i zůstane...

 

Odmítám jít cestou konzumu a nadprodukce, veškerou práci zastávám sama , jelikož cítím velikou zodpovědnost  za každý odeslaný balíček ,každý steh.

 

Do každého kousku dávám část sebe a to je to, co mi dává u ruční práce smysl a co si přeji navždy  zachovat.

 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koupí zboží souhlasíte s Obchodními podmínkami a Reklamačním řádem uvedenými v profilu: https://www.fler.cz/lalah#obchodni-podminky

                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

           Látkové menstruační vložky

 Jejich výhody:

Jsou zdravější

 • neobsahují absorpční gely ,deodorační přísady, nejsou běleny chlórem
 • jsou prodyšné, zamezují přemnožení kvasinek,plísní a bakterií

Jsou příjemné

 • k šití vložek používám příjemné materiály na dotek,často v BIO  kvalitě a především s atesty pro děti do 3 let(bambusový aksamit,kojenecký plyš,bambusové froté,biobavlněný beránek,přírodně barevně rostlá biobavlna,kvalitní bavlněné úplety..
 • tyto materiály dýchají  a nevytvářejí nepříjemný odér vložek

Jsou ekologické - opakované praní-nevytváříme odpad

 


Jsou ekonomické- tím, že látkovky používáte opakovaně, odpadají pravidelné  náklady na nové menstruační potřeby.

 • Do ,,zkoušecích"začátků Vám postačí cca 5 vložek na den+2-3 ks na noc (záleží na síle krvácení-příklad pro normální krvácení),vhodné je mít několik typů(noční,s nepropustnou vrstvou,denní..)
 • Měňte vložku stejně často jak jste zvyklá. Pro údržbu vložek doporučuji žlučové mýdlo,které koupíte v každé drogerii…nestačí totiž vložky nechat odmočit nebo pouze ,,hodit“ do pračky-takto se Vám zaperou.Sama používám ty nesvětlejší vložky a jsou stále krásné a bez fleků.
 • Vložky předeperete a pak je najednou vyperete v pračce třeba se spodním prádlem.Pokud vložky skladujete několik dní,je třeba vodu v kyblíku každý den měnit.

 

 

 • Pro praní v pračce doporučuji používat látkový pytlíček aby se vložky zbytečně neničily a nezatrhávaly

 

Pereme  max. na 60°C.

Nežehlíme (intimky ze 100% bavlny a prodyšné vložky bez pul vrstvy můžete prežehlit do tvaru, pozor na plastové patentky) .

Nesušíme v sušičce.

Chemicky nečistitíme, nepoužíváme bělidla(vyjímkou je žlučové mýdlo).

Nepoužíváme aviváž,která snižuje nasákavost materiálu a ani sodu,která ničí přírodní vlákna(časem se látka může rozpadat).

.

 

Ekologické praní (nejen) dámských vložek ✿ڿڰۣ--
 
 
Naprosto nejčistší variantou je praní v perkarbonátu , peru takto veškeré prádlo včetně vložek a plen.Místo avviváže přidat máchadlo z kyseliny citronové nebo ocet.(Návod na přípravu lze dohledat na internetu)
 
 
Prací prostředky a PŘEDEVŠÍM aviváže obrovským způsobem zatěžují naši planetu.
Můžeme se pokusit ulehčit přírodě i peněžence a prát ekologickým způsobem za použití mýdlového slizu.
 
Výhody mýdlového slizu :
 • šetrný k přírodě, pokožce, vhodný k praní hlavně dětského oblečení a plen ,dámských hygienických potřeb
 • levný
 • bez obalu !
 
 
 
Suroviny:
 
kostka pracího mýdla ( jádrové mýdlo , marseillské mýdlo , hotové mýdlové vločky )
prací soda (prášková /krystalická ) - rozpouští tuk, změkčuje vodu, odstraňuje skvrny , desinfikuje
kbelík s víkem ( 10 l)
 
Výroba :
 
Do kýble nastrouháme mýdlo na obyčejném struhadle , zalejeme dvěma litry horké vody a počkáme než se mýdlo rozpustí. Pak nasypeme až 1/3 balení prací sody a za stálého míchání postupně zalíváme vodou až budeme mít plný kbelík tzn 10 l. Poté kbelík l zakryjeme a necháme odstát. Vychladnutý sliz je připraven k použití. Přelít můžeme do vlastních nastřádaných lahví.
Dávkování: Na jedno praní ( cca 5 kg prádla ) dáváme cca 250 ml slizu, pokud je prádlo více špinavé, přidáme více prací sody, sůl na skvrny ,potřeme žlučovým mýdlem apod.
 
K bílému prádlu můžeme přidát lžíci perkarbonátu sodného, který má bělící účinky (perfektní např. pro praní zašlých, letitých čtvercovek ).
 
Aviváže, není potřeba , do posledního máchání můžeme přidat pár lžic octu, který prádlo změkčí a neutralizuje. Podobnou zkušenost mám také s vymačkanou citronovou šťávou.
 
Nelekněte se ,prosím , při prvním vyprání vám prádlo povětšinou zešedne. To je způsobeno reakcí mýdla se zbytky usazeného komerčního prášku. Dalším praním se vše postupně vybělí.

 

 

Prohlášení o shodě

 

Výrobce:  Laura Hradilová , IČ  : 03124797

Prohlašuji, že k výrobě veškerého sortimentu  pro děti  ve věku do tří let  používám pouze materiály, které byly testovány a vyhovují požadavkům zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a vyhlášky MZ 84/2001 Sb., o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let .

Ekvivalentně materiály splňují odpovídající mezinárodní standardy (Eko Tex).

 

 

 

V Bolaticích 1 .1 .2017

 

Laura Hradilová

UVEDENÉ bchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)

Prodávající:

Laura Hradilová , IČ: 03124797 , v internetovém obchodě https://www.fler.cz/lalah 

 

 

 1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ ,VYMEZENÍ POJMŮ 

1.Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a fyzické osoby, která uzavírá kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, nebo v rámci své podnikatelské činnosti (dále jen: „kupující“) prostřednictvím o internetového obchodu : https://www.fler.cz/lalah 

2 .Kupující učiněním objednávky akceptuje zde uvedené obchodní podmínky. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami a jsou pro obě strany závazné.

 

3. Kupní smlouva je uzavřená dodáním objednaného zboží.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění všech formulářem předepsaných údajů. 

4. Kupující provádí objednávku zboží těmito způsoby:

 • prostřednictvím svého zákaznického účtu, provedl-li předchozí registraci v internetovém obchodě,
 • vyplněním objednávkového formuláře bez registrace.

5. Potvrzením objednávky stvrzuje spotřebitel souhlas s obchodními podmínkami.

 

 

 2. PŘEDMĚT SMLOUVY A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

  UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

 

1. Objednávka kupujícího učiněná prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/lalah .

Potvrzení objednávky provede ručně prodejce po překontrolování objednávky,respektive dostupnosti objednaných položek a po případn úpravě výše poštovnho dle hodnoty nebo dohody obou stran.

 Nakupující je o potvrzení informován Fler poštou. 

2.  Nakupující má právo od návrhu kupní smlouvy odstoupit do 24 hodin od odeslání objednávky. Její stornování provede pomocí vnitřní pošty (zprávy pod objednávkou ).

 

3. Prodávající se zavazuje dodat zboží bez závad, označené  textilní etiketou  , daňový doklad (faktura ) je k dispozici v elektronické formě přímo v objednávce.Na požádání dodám v tištěné formě.

 3. DODACÍ LHŮTA

1.Dodání zboží,které je k dispozici IHNED expeduji  do 3 pracovních dnů po přijetí platby( termín dodání najdete vždy u konkrtního zboží v pavm horním rožku přímo pod cenou zboží. Datum oeslání pak přímo v objednávce.

2.Zboží s dostupností 5 dnů,týden aj. -po přijetí platby se teprve začíná šít,případně doobjednávat materiál, lhůta je tedy opět počítána od přijetí platby  ,víkendy se do této lhůty nepočítají!

3.Pokud zboží  potřebujete dřív, než je uvedeno v termínu dodání, prosím,před objednáním mě nejprve informujte-ráda vyhovím dle možností, které jako maminka tří malých dětí mám.

4. CENA A PLATBA ZBOŽÍ

1. Uvedené ceny jsou platné v okamžiku objednání.V případě chybnho popisu zboží si prodávající vyhrazuje právo informovat spotřebitele o nastalé změně v návrhu kupní smlouvy. Jestliže nebude spotřebitel s navrženou změnou souhlasit, má právo od návrhu kupní smlouvy do 24h odstoupit bez sankcí.5. CENA DOPRAVNÉHO

1.Kupní cenu lze uhradit pouze předem na bankovní účet prodávajícího

2.O platebních údajích je kupující informován elektronicky. Po odeslání objednávky má kupující povinnost učinit platbu bankovním převodem do 3 pracovních dnůPři nesplnění této povinnosti je prodejcem objednávka automaticky zrušena (stornována). O této skutečnosti je zákazník informován vnitřní poštou.

3. O průběhu vyřizování objednávky je kupující automaticky informován v sekci Můj Fler/Události a zároveň i elektronickou poštou ,kterou zasílá přímo Fler.cz

4. Prodávající informuje kupujícího o předání zboží změnou stavu objednávky na „odesláno" .

5. Kupující je povinen zboží od přepravce převzít a zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakýchkoliv závad neprodleně kontaktovat přepravce.

6. Prodávající neodpovídá za zpoždění dodávky zboží (v důsledku zavinění přepravní společností(především před Vánocemi).Myslete,prosím,i na toto a zboží objednávejte s dostatečným předstihem.

7.Při dodání zboží bude kupujícímu účtováno dopravné dle velikosti a hodnoty objednávky ( o případném snížení/navýšení ceny poštovného je kupující informován vnitřní poštou při přijetí objednávky) následovně:

 

Doporučený dopis (ČESKÁ POŠTA) - zásilky do 5cm výšky a hodnoty 880 , -  65Kč

Balík do ruky ( ČESKÁ POŠTA ) - zásilky NAD  5cm výšky a hodnoty 880 ,- A VÝŠE  Kč - 130 Kč

Na přání a vlastní zodpovědnost kupujícího lze zaslat i zboží nad 880 ,- jako Doporučený dopis ,pokud je splněna podmínka výšky zásilky do 5 cm.

 CENA POŠTOVNÉHO ZAHRNUJE TAKÉ BALNÉ.

8. Na Slovensko:

Poštovné vám zkalkuluji  na základě hmotnosti a ceny vaší objednávky dle ceníku České pošty.

 

6. ZÁRUKA

1. Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců. Tato doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

2. Běžné drobné opravy (vypadnutí patentku) prodávající opraví kdykoliv i po záruční lhůtě  (doprava na náklady kupujícího ).

3. Záruka se vztahuje na výrobní vady.


4. Kupující má v rámci záruky právo na bezplatné, včasné a řádné odstranění vady výrobku. Pokud to není možné, je kupující oprávněn žádat:

-přiměřenou slevu z ceny výrobku.

- výměnu za nové zboží

-odstoupit od kupní smlouvy 

5. Vzhledem k charakteru zboží (osobní hygienické pomůcky )lze právo na výměnu nebo odstoupení od kupní smlouvy uplatnit pouze u nepoužitého výrobku.

V případě neoprávněné reklamace, má prodávající nárok naúčtovat kupujícímu částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační řízení.

7. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

1. Práva z vadného plnění se řídí ustanovením zákona § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb, občanský zákoník, který upravuje způsob a podmínky.

2. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí zboží kupujícím, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí.

3.Záruční doba   24 měsíců od převzetí neplatí u zboží prodávaného za nižší cenu II.JAKOST , pro kterou byla nižší cena ujednána a vada byla popsána u produktu.


4. Podmínky pro uznání nároků práva z vadného plnění:

- výrobek byl používán v souladu s textilní etiketou výrobku
- vada byla oznámena neprodleně po zjištění

5. Prodávající  rozhodne o reklamaci ihned,pokud nejde o případ,kde je nutné posouzení odborníka.

6.Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy dojde projev vůle kupujícího (uplatnění práva z vadného plnění) prodávajícímu. Reklamace bude vyřízena do 30-ti dnů . Snažím se vše řešit v co nejkratším termínu.


7. pokud nebude vada zjištěna nebo pokud se nebude jednat o vadu podléhající záručním podmínkám, nebude reklamace uznána a kupující je povinen prodávajícímu uhradit případné vzniklé náklady s tímto řízením.

 Postup reklamace

Zákazník nejdříve vyrozumí prodávajícího a to nejlépe zprávou přímo pod objednávkou (popište vadu výrobku ,přiložte foto ..).

Po předchozí domluvě zašle kupující  zboží na adresu prodávajícího uvedenou v objednávce, PŘIPOJÍ PODACÍ ČÍSLO ZÁSILKY.

Zboží zasílejte dopručeným psaním , cennější zboží v hodnotě 880 ,- a výše je nutné zaslat pojištěno odpovídajícím způsobem bez zbytečného protahování situace.

Náklady za zaslání zboží zpět hradí kupující. 

ZBOŽÍ K REKLAMACI PŘIJÍMÁM POUZE ČISTÉ ,VYPRANÉ ,BEZ ZÁPACHU ,ZNEČIŠTĚNÍ A OCHLUPENÍ.

V opačném případě bude zasláno zpět odesílateli bez předchozího upozornění !

 


5 . Práva z vadného plnění nelze uplatnit při :
-  běžném opotřebení výrobku
-  nesprávném použití výrobku a poškození výrobku zaviněné nesprávnou údržbou - tedy v rozporu s texilní etiketou na které je uvedeno materiálové složení a údržba výrobku.


Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zboží během přepravy.

 

 

 8. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY 

 1.  Při zakoupení zboží v obchodu prodejce LalaH má kupující právo vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho převzetí.

 

  2. K odstoupení od smlouvy dochází v okamžiku, kdy je prodávajícímu doručeno „Oznámení od odstoupení od smlouvy“ (formlulář viz níže) interní poštou  internetového obchodu www.fler.cz  nebo po předchozí domluvě písemně přímo v balíčku zaslaném zpět prodejci. 

Oznámení o odstoupení od smlouvy 

Oznamuji , že odstupuji od smlouvy o nákupu  zboží: …............................

Datum objednání zboží..........................

Datum obdržení zboží ….......................

Jméno a příjmení kupujícího: …................................

Adresa kupujícího: ….........................

Datum: ….................................

3.  Vrácené zboží musí být nepoužité !

4. Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy podle § 53 odstavce 7 Občanského zákoníku, má prodávající právo na náhradu vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. 

5. Prodávající vrátí uhrazenou částku kupujícímu dle podmínek uvedených výše nejpozději do 14 dnů od dne odstoupení od smlouvy na číslo účtu, které kupující uvede prodávajícímu.

6. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

7.  Kupující nemůže odstoupit od smlouvy na dodávku zboží vyrobeného na zakázku , kdy objednávám materiál a šiji až v případě zájmu kupujícího dle zadaných kritérií nebo provádím úpravy na přání zákazníka  .V případě nespokojenosti se zbožím lze pouze reklamovat (viz odstavec 7.PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ).

 

9. Zásady ochrany osobních údajů

 25.5. 2018 VSTUPUJE V PLATNOST Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR ) , ukládá osobám zpracovávajícím osobní údaje (správce a zpracovatel) přijmout vhodná technická a organizační opatření proti rizikům.

 1. Zpracovatelem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je Laura Hradilová ,IČ: 03124797(dále jen: „prodejce “).

 

Prodávající  je dle zákona 101/2000 Sb. § 16 registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

2. Prohlašuji,že jsem nejmenovala  pověřence pro ochranu osobních údajů.

4.Vaše osobní údaje ( Identifikační a kontaktní údaje) jsou zpracovávány pouze pro účely nezbytné pro plnění kupní smlouvy.

5. Účelem  zpracování osobních údajů je VYŘÍZENÍ objednávky a plnění  povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi nakupujícím a prodávajícím  .

7. Z mé strany  nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 GDPR

8. Osobní údaje uchovávám  po dobu nezbytnou k výkonu práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi kupujícím a prodejcem po  dobu minimálně  10 let od ukončení kupní smlouvy ,tak,jak ukládá zákon.Po uplynutí této doby budou údaje vymazány ,v papírové podobě spáleny.

9. Příjemci osobních údajů jsou pouze přepravci  podílející se na dodání zboží (Česká pošta ).

10. Prohlašuji,že  zpracovávám  data výhradně v Evropské unii ,která zajišťuje odpovídající úroveň ochrany na základě rozhodnutí Evropské komise a nemám zájem  předávat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci

 

 

 11. V souvislosti s ochranou osobních údajů máte také svá práva. 

 

 • právo na  přístup ke svým osobním údajům 
 • -,-  opravu osobních údajů 
 • -,-  výmaz osobních údajů 
 • -,- omezení zpracování 
 • -,- přenositelnost údajů 
 • -,- vznést námitku proti zpracování 
 • ,-, odvolat souhlas se zpracováním  elektronicky vnitřní poštou fler.
 • ,-, podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů v případě,  že bylo porušeno ochrana osobních údajů

 

12. Prohlašuji, že jsem jako prodejce přijala  veškerá vhodná technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů ,technická opatření k zabezpečení datových úložišť a úložišť osobních údajů v listinné podobě, zaheslování počítače' ,antivirové programy a  že k osobním údajům mám přístup pouze já.

 

13. Odesláním objednávky mi  potvrzujete, že jste seznámen podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.

 

14.  Prohlašuje , že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, že zachovávám mlčenlivost a budou použity pouze pro interní potřebu ( tedy k zpracování , odeslání a k  přepravě objednávky  ), nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě , jinak zneužity a využívány pro zasílání obchodních sdělení .

 

15. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, telefonní číslo ( dále jen ,,osobní údaje ) a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy .

16. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a  byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů. Kupující prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů může ve vztahu k prodávajícímu odvolat písemným oznámením doručeným na adresu prodávajícího.

 

 

 

V Bolaticích dne 22.5.2018

 

 

 

 

 

 
Způsob dopravy
Obchodní podmínky

UVEDENÉ bchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)

Prodávající:

Laura Hradilová , IČ: 03124797 , v internetovém obchodě https://www.fler.cz/lalah 

 

 

 1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ ,VYMEZENÍ POJMŮ 

1.Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a fyzické osoby, která uzavírá kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, nebo v rámci své podnikatelské činnosti (dále jen: „kupující“) prostřednictvím o internetového obchodu : https://www.fler.cz/lalah 

2 .Kupující učiněním objednávky akceptuje zde uvedené obchodní podmínky. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami a jsou pro obě strany závazné.

 

3. Kupní smlouva je uzavřená dodáním objednaného zboží.

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění všech formulářem předepsaných údajů. 

4. Kupující provádí objednávku zboží těmito způsoby:

 • prostřednictvím svého zákaznického účtu, provedl-li předchozí registraci v internetovém obchodě,
 • vyplněním objednávkového formuláře bez registrace.

5. Potvrzením objednávky stvrzuje spotřebitel souhlas s obchodními podmínkami.

 

 

 2. PŘEDMĚT SMLOUVY A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

  UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY

 

1. Objednávka kupujícího učiněná prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/lalah .

Potvrzení objednávky provede ručně prodejce po překontrolování objednávky,respektive dostupnosti objednaných položek a po případn úpravě výše poštovnho dle hodnoty nebo dohody obou stran.

 Nakupující je o potvrzení informován Fler poštou. 

2.  Nakupující má právo od návrhu kupní smlouvy odstoupit do 24 hodin od odeslání objednávky. Její stornování provede pomocí vnitřní pošty (zprávy pod objednávkou ).

 

3. Prodávající se zavazuje dodat zboží bez závad, označené  textilní etiketou  , daňový doklad (faktura ) je k dispozici v elektronické formě přímo v objednávce.Na požádání dodám v tištěné formě.

 3. DODACÍ LHŮTA

1.Dodání zboží,které je k dispozici IHNED expeduji  do 3 pracovních dnů po přijetí platby( termín dodání najdete vždy u konkrtního zboží v pavm horním rožku přímo pod cenou zboží. Datum oeslání pak přímo v objednávce.

2.Zboží s dostupností 5 dnů,týden aj. -po přijetí platby se teprve začíná šít,případně doobjednávat materiál, lhůta je tedy opět počítána od přijetí platby  ,víkendy se do této lhůty nepočítají!

3.Pokud zboží  potřebujete dřív, než je uvedeno v termínu dodání, prosím,před objednáním mě nejprve informujte-ráda vyhovím dle možností, které jako maminka tří malých dětí mám.

4. CENA A PLATBA ZBOŽÍ

1. Uvedené ceny jsou platné v okamžiku objednání.V případě chybnho popisu zboží si prodávající vyhrazuje právo informovat spotřebitele o nastalé změně v návrhu kupní smlouvy. Jestliže nebude spotřebitel s navrženou změnou souhlasit, má právo od návrhu kupní smlouvy do 24h odstoupit bez sankcí.5. CENA DOPRAVNÉHO

1.Kupní cenu lze uhradit pouze předem na bankovní účet prodávajícího

2.O platebních údajích je kupující informován elektronicky. Po odeslání objednávky má kupující povinnost učinit platbu bankovním převodem do 3 pracovních dnůPři nesplnění této povinnosti je prodejcem objednávka automaticky zrušena (stornována). O této skutečnosti je zákazník informován vnitřní poštou.

3. O průběhu vyřizování objednávky je kupující automaticky informován v sekci Můj Fler/Události a zároveň i elektronickou poštou ,kterou zasílá přímo Fler.cz

4. Prodávající informuje kupujícího o předání zboží změnou stavu objednávky na „odesláno" .

5. Kupující je povinen zboží od přepravce převzít a zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakýchkoliv závad neprodleně kontaktovat přepravce.

6. Prodávající neodpovídá za zpoždění dodávky zboží (v důsledku zavinění přepravní společností(především před Vánocemi).Myslete,prosím,i na toto a zboží objednávejte s dostatečným předstihem.

7.Při dodání zboží bude kupujícímu účtováno dopravné dle velikosti a hodnoty objednávky ( o případném snížení/navýšení ceny poštovného je kupující informován vnitřní poštou při přijetí objednávky) následovně:

 

Doporučený dopis (ČESKÁ POŠTA) - zásilky do 5cm výšky a hodnoty 880 , -  65Kč

Balík do ruky ( ČESKÁ POŠTA ) - zásilky NAD  5cm výšky a hodnoty 880 ,- A VÝŠE  Kč - 130 Kč

Na přání a vlastní zodpovědnost kupujícího lze zaslat i zboží nad 880 ,- jako Doporučený dopis ,pokud je splněna podmínka výšky zásilky do 5 cm.

 CENA POŠTOVNÉHO ZAHRNUJE TAKÉ BALNÉ.

8. Na Slovensko:

Poštovné vám zkalkuluji  na základě hmotnosti a ceny vaší objednávky dle ceníku České pošty.

 

6. ZÁRUKA

1. Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců. Tato doba začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

2. Běžné drobné opravy (vypadnutí patentku) prodávající opraví kdykoliv i po záruční lhůtě  (doprava na náklady kupujícího ).

3. Záruka se vztahuje na výrobní vady.


4. Kupující má v rámci záruky právo na bezplatné, včasné a řádné odstranění vady výrobku. Pokud to není možné, je kupující oprávněn žádat:

-přiměřenou slevu z ceny výrobku.

- výměnu za nové zboží

-odstoupit od kupní smlouvy 

5. Vzhledem k charakteru zboží (osobní hygienické pomůcky )lze právo na výměnu nebo odstoupení od kupní smlouvy uplatnit pouze u nepoužitého výrobku.

V případě neoprávněné reklamace, má prodávající nárok naúčtovat kupujícímu částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační řízení.

7. PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

1. Práva z vadného plnění se řídí ustanovením zákona § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb, občanský zákoník, který upravuje způsob a podmínky.

2. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí zboží kupujícím, má se za to, že zboží bylo vadné již při převzetí.

3.Záruční doba   24 měsíců od převzetí neplatí u zboží prodávaného za nižší cenu II.JAKOST , pro kterou byla nižší cena ujednána a vada byla popsána u produktu.


4. Podmínky pro uznání nároků práva z vadného plnění:

- výrobek byl používán v souladu s textilní etiketou výrobku
- vada byla oznámena neprodleně po zjištění

5. Prodávající  rozhodne o reklamaci ihned,pokud nejde o případ,kde je nutné posouzení odborníka.

6.Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy dojde projev vůle kupujícího (uplatnění práva z vadného plnění) prodávajícímu. Reklamace bude vyřízena do 30-ti dnů . Snažím se vše řešit v co nejkratším termínu.


7. pokud nebude vada zjištěna nebo pokud se nebude jednat o vadu podléhající záručním podmínkám, nebude reklamace uznána a kupující je povinen prodávajícímu uhradit případné vzniklé náklady s tímto řízením.

 Postup reklamace

Zákazník nejdříve vyrozumí prodávajícího a to nejlépe zprávou přímo pod objednávkou (popište vadu výrobku ,přiložte foto ..).

Po předchozí domluvě zašle kupující  zboží na adresu prodávajícího uvedenou v objednávce, PŘIPOJÍ PODACÍ ČÍSLO ZÁSILKY.

Zboží zasílejte dopručeným psaním , cennější zboží v hodnotě 880 ,- a výše je nutné zaslat pojištěno odpovídajícím způsobem bez zbytečného protahování situace.

Náklady za zaslání zboží zpět hradí kupující. 

ZBOŽÍ K REKLAMACI PŘIJÍMÁM POUZE ČISTÉ ,VYPRANÉ ,BEZ ZÁPACHU ,ZNEČIŠTĚNÍ A OCHLUPENÍ.

V opačném případě bude zasláno zpět odesílateli bez předchozího upozornění !

 


5 . Práva z vadného plnění nelze uplatnit při :
-  běžném opotřebení výrobku
-  nesprávném použití výrobku a poškození výrobku zaviněné nesprávnou údržbou - tedy v rozporu s texilní etiketou na které je uvedeno materiálové složení a údržba výrobku.


Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zboží během přepravy.

 

 

 8. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY 

 1.  Při zakoupení zboží v obchodu prodejce LalaH má kupující právo vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho převzetí.

 

  2. K odstoupení od smlouvy dochází v okamžiku, kdy je prodávajícímu doručeno „Oznámení od odstoupení od smlouvy“ (formlulář viz níže) interní poštou  internetového obchodu www.fler.cz  nebo po předchozí domluvě písemně přímo v balíčku zaslaném zpět prodejci. 

Oznámení o odstoupení od smlouvy 

Oznamuji , že odstupuji od smlouvy o nákupu  zboží: …............................

Datum objednání zboží..........................

Datum obdržení zboží ….......................

Jméno a příjmení kupujícího: …................................

Adresa kupujícího: ….........................

Datum: ….................................

3.  Vrácené zboží musí být nepoužité !

4. Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy podle § 53 odstavce 7 Občanského zákoníku, má prodávající právo na náhradu vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. 

5. Prodávající vrátí uhrazenou částku kupujícímu dle podmínek uvedených výše nejpozději do 14 dnů od dne odstoupení od smlouvy na číslo účtu, které kupující uvede prodávajícímu.

6. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz

7.  Kupující nemůže odstoupit od smlouvy na dodávku zboží vyrobeného na zakázku , kdy objednávám materiál a šiji až v případě zájmu kupujícího dle zadaných kritérií nebo provádím úpravy na přání zákazníka  .V případě nespokojenosti se zbožím lze pouze reklamovat (viz odstavec 7.PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ).

 

9. Zásady ochrany osobních údajů

 25.5. 2018 VSTUPUJE V PLATNOST Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR ) , ukládá osobám zpracovávajícím osobní údaje (správce a zpracovatel) přijmout vhodná technická a organizační opatření proti rizikům.

 1. Zpracovatelem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je Laura Hradilová ,IČ: 03124797(dále jen: „prodejce “).

 

Prodávající  je dle zákona 101/2000 Sb. § 16 registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

2. Prohlašuji,že jsem nejmenovala  pověřence pro ochranu osobních údajů.

4.Vaše osobní údaje ( Identifikační a kontaktní údaje) jsou zpracovávány pouze pro účely nezbytné pro plnění kupní smlouvy.

5. Účelem  zpracování osobních údajů je VYŘÍZENÍ objednávky a plnění  povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi nakupujícím a prodávajícím  .

7. Z mé strany  nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 GDPR

8. Osobní údaje uchovávám  po dobu nezbytnou k výkonu práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi kupujícím a prodejcem po  dobu minimálně  10 let od ukončení kupní smlouvy ,tak,jak ukládá zákon.Po uplynutí této doby budou údaje vymazány ,v papírové podobě spáleny.

9. Příjemci osobních údajů jsou pouze přepravci  podílející se na dodání zboží (Česká pošta ).

10. Prohlašuji,že  zpracovávám  data výhradně v Evropské unii ,která zajišťuje odpovídající úroveň ochrany na základě rozhodnutí Evropské komise a nemám zájem  předávat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci

 

 

 11. V souvislosti s ochranou osobních údajů máte také svá práva. 

 

 • právo na  přístup ke svým osobním údajům 
 • -,-  opravu osobních údajů 
 • -,-  výmaz osobních údajů 
 • -,- omezení zpracování 
 • -,- přenositelnost údajů 
 • -,- vznést námitku proti zpracování 
 • ,-, odvolat souhlas se zpracováním  elektronicky vnitřní poštou fler.
 • ,-, podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů v případě,  že bylo porušeno ochrana osobních údajů

 

12. Prohlašuji, že jsem jako prodejce přijala  veškerá vhodná technická a organizační opatření k zabezpečení osobních údajů ,technická opatření k zabezpečení datových úložišť a úložišť osobních údajů v listinné podobě, zaheslování počítače' ,antivirové programy a  že k osobním údajům mám přístup pouze já.

 

13. Odesláním objednávky mi  potvrzujete, že jste seznámen podmínkami ochrany osobních údajů a že je v celém rozsahu přijímáte.

 

14.  Prohlašuje , že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, že zachovávám mlčenlivost a budou použity pouze pro interní potřebu ( tedy k zpracování , odeslání a k  přepravě objednávky  ), nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě , jinak zneužity a využívány pro zasílání obchodních sdělení .

 

15. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, telefonní číslo ( dále jen ,,osobní údaje ) a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy .

16. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a  byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů. Kupující prohlašuje, že byl poučen o tom, že souhlas se zpracováním osobních údajů může ve vztahu k prodávajícímu odvolat písemným oznámením doručeným na adresu prodávajícího.

 

 

 

V Bolaticích dne 22.5.2018

 

 

 

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
837979
18.10.2019 VÍKENDOVÁ BLESKOVKA 30 % SLEVA NA VŠE PO ZADÁNÍ KUPONU 1PH-HYR-W9E.
Platnost pouze do nedělní půlnoci.Krásný víkend*.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím