Profil uživatele
LaPilou
Prodávající
praha 10
Registrace: 26.9.2011

 

 

LaPilou je čerstvá mladá značka ve které se odráží radost z ruční práce a kreativity.

Základním artiklem, jsou LaPilou stolečky.


Lapilou stoleček je  navržený primárně pro práci s notebookem na klíně, aby od Vašich nohou izoloval teplo, které notebook generuje. Jeho využití je ale velmi rozmanité. Poslouží jako stoleček pro snídani do postele, čtení, psaní, kreslení v posteli či na gauči.

Jsme rodinná výroba. Vše děláme ručně - rám sestavíme, povrchově upravíme, obrázek vytiskneme a nalepíme, pytel ušijeme... Zakládáme si na kvalitě provedení a materiálů. Důležitá je pro nás originalita, tzn. že si můžete vybrat již hotový LaPilou z naší dílny anebo si vymyslet svůj (vlastní foto/motiv, rám i látku) .. Fantazii meze neklademe.. Motivy pro obrázky hledáme u našich kamarádů fotografů, ale používáme i naše vlastní a grafické obrázky jsou od mladých talentovaných grafiků jejichž styl se nám líbí.

Obrázek je zalaminován, takže se snadno udržuje čistý. Měkký pytel je naplněn polystyrenovými kuličkami (se zdravotní atestací) a proto se vytvaruje a je pohodlný při práci na klíně. Chrání klín před teplem, které notebook generuje. Dá se jednoduše sundat a vyprat v pračce.

Předem děkuju všem za Vaše názory a sympatie  Lapilou.

Helen

Způsob dopravy
LaPilou stoleček Vám zašlu poštou jako cenný balík za cenu 83Kč Stoleček je obalen bublinkovou folií a vložena do krabice. Nákrčníky posílám za poštovné 47 Kč pokud není uvedeno jinak. Zboží je zabaleno v igelitu a vloženo do papírové obálky. Při koupi více věcí platíte vždy jen jedno poštovné
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
204068
21.11.2013 29.11.-1.12. budou LaPilou stolečky na Holešovice Fashion Marektu www.novetrhy.cz/trhy/hole...
se slevou! Jen za 750 Kč! Těším se na Vás, Helen
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím