Domů Profil prodejce Lapka
  • Prodejce od r. 2011
  • Roztoky, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Aktivita: -
Registrace: 21.1.2011
Město: Roztoky
Stát: ČR

Lapka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás v mém obchůdku!

(zatím se tu rozkoukávám, ale brzi snad přibudou první výtvory)

Jako novopečená maminka na mateřské jsem již vyzkoušela mnoho věcí, jak zkrotit workoholické ručičky-pracuji pro neziskovky, pořídila si statek, kde pěstuji zeletinu, obnovuji sad, chovám kozy, ovce, králíky, slepice, vyrábím sýr.., jezdí k nám maminky, které tu dětem ukazují zvířátka a učí je se o ně starat. Protože ovečky se stříhají, kde se vzala tu se vzala..vlna nám začala přetékat z půdy dolů..plstění jsem před tím již zkoušela a tak jsem se rozhodla, že budu královnou plstěných kuliček:) V podobném čase mě kamarádka Zuzka přivedla ke korálkování a poté, co prodala mým prvních 10 párů náušnic mě již nic nemohlo zastavit:)

Už se těším až k nám na jaře zavítají maminky a já jim budu moci nabídnout krom jiného i spoustu korálků a komponentů - uvaříme si společně čaj, upečeme koláč, děti vypustíme do výběhu a budeme tvořit:)

Nejsem žádný umělec, prostě mě vyrábění baví. Ráda bych sem dávala šperky pro radost, za dostupné ceny a na denní nošení. Na některých špercích se podílejí i naše starší děti.

Výtěžek ze šperků jde 100% na obživu a komfortní život našich oveček:Suly, Piggy a Krikri, které mi zdarma darovali svoji vlnu a také koz, zejména kozy Boženy(viz. obrázek nahoře) a na likvidaci škod jí způsobených v čase mého tvoření:)

Štěpánka ze Statku Nová Buková

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lapka

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--