Profil uživatele
Laramie
Prodávající
Písek
Registrace: 15.12.2009

Vítejte v mém tvůrčím světě!

Jmenuji se Lenka a na střední škole jsem se seznámila s jednou Američankou, u které jsem si prohlížela její foto album, které bylo tak nádherně zdobené technikou, o které jsem do té doby neslyšela, že jsem si řekla, že si své vzpomínky chci také uchovávat tímto způsobem.  Tak jsem začala tvořit metodou scrapbooking alba a když už jsem měla dost materiálu pro svou tvorbu, začala jsem vyrábět i přáníčka pro mé blízké k různým příležitostem. Na dárky věším visačky, které ho rázem promění na osobní a originální  Nejradši na celém scrapování mám, když mohu vidět, jak to někomu udělalo radost :)  Pokud budete mít konkrétní představy o přáníčkách, visačkách, krabičkách tak písněte a určitě se domluvíme.  

 

Děkuji za návštěvu mého profilu! 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám českou poštou, balené tak, aby se nepoškodilo a zároveň tak, aby vás poštovné vyšlo co nejlevněji :) Po dohodě je možné mít u přáníček poštovné 10,- Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím