Menu
--
Domů Profil prodejce Laroen
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Mohelnice, ČR
  • 18 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 248
Aktivita: aktivní
Prodáno: 18
Registrace: 28.8.2018
Město: Mohelnice
Stát: ČR

Laroen

/ Prodávající
Novinky
858651
17.1.2020 Dva nové batůžky v prodeji. Sova a sršeň.

Co nabízíme v obchůdku

U nás na profilu najdete módní oděvy, které si můžete nechat zhotovit na objednávku. Výroba jednoho oděvu může trvat od tří dnů do tří týdnů v závislosti na složitosti modelu. Modely můžeme lehce upravovat v závislosti na Vašich požadavcích. 

Jak je to s látkou?

Může se stát, že požadovaná látka není již dostupná (to se může týkat hlavně látek vzorovaných/s potiskem, jichž se vyrobí jen určité množství). V takovém případě Vám nabídneme jinou, podobnou alternativu či sami můžete příjít s návrhem, jakou látku byste si přáli. Můžete si ji i fyzicky zaslat či mi poslat odkaz na e-shop a já ji zakoupím. To vše je možné i v případě, že původní látka je stále dostupná.

Máte vlastní nápad či požadavek?

Šijeme i na zakázku a umíme ušít téměř cokoliv. Pokud máte nějaký specifický požadavek, napište nám a domluvíme se na podrobnostech. 

Jaký je průběh objednávky?

Objednáte zboží, kontaktujete mě zprávou (v libovolném pořadí), sdělíte mi své míry a všechny další informace, které budu potřebovat k výrobě požadovaného modelu tak, aby se Vám líbil a co nejlépe pasoval. Pošlete platbu na číslo účtu, které dostanete v rámci objednávky. Po připsání peněz na účet začínám pracovat na objednávce. Posílám zabalené a vyžehlené v krabici vytěsněné bublinkovou fólií. Pro zaslání doporučuji Zásilkovnu. 

Osobní předání možné v Mohelnice/Olomouc/Brno. 

Napište nám!

Pokud máte nějaký dotaz, neotálejte a určitě nám napište, reaguji obratem.

Laroen

je jméno naší domácí krejčovské dílny, jakož i naší soukromé značky.

Naší filosofií je tvořit kvalitní pěkné oděvy a obnovit tak v naší zemi dnes tak málo provozované, a přitom krásné řemeslo - krejčovství.

Za značkou Laroen stojí dvě osoby, matka a dcera. Matka, vyučená krejčí, nejprve začínala v oděvních závodech a posléze 13 let podnikala s vlastním zakázkovým krejčovstvím navštěvovaným stálou klientelou; a dcera, která vystudovala grafický design, se zálibou v módních trendech, co se snaží přijít vždy s novými svěžími nápady.

Dnešní doba umožňující snazší prezentaci přes internetová média nám vnukla myšlenku zkusit vlastní dovednosti a lásku k šití opět lidem předvést. Chceme se ukázat těm, pro které je móda otázkou identity, a kteří si cení originální české práce.

Našim snem je proměnit společné úsilí a čas ve vaši spokojenost. Dělat znovu to, co umíme a co nás tolik baví. Teď už jen doufáme, že si v naší práci najdete právě tu jedinečnost a pohodlí, které hledáte. Pokud vás ukázky naší tvorby oslovují, neváhejte se na nás obrátit se svými požadavky a představami.

Než začnete:

  • měřte pomocí krejčovského metru
  • měřte se ideálně přes Vaše spodní prádlo, případně přes tenký oděv
  • metr moc neutahujte a vždy se měřte v požadované části těla tam, kde je obvod nejširší

Základní schémata pro měření:

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Laroen

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím