Profil uživatele
Laskavý dekor
Prodávající
Svitavy
Registrace: 12.11.2017

Vítám vás v mém obchůdku Laskavý dekor :-)

Najdete v něm bytové dekorace a jiné milé něžnosti, které vám zlepší náladu i zútulní byt. Vyrábím hlavně dekorace k zavěšení na zeď, vánoční i velikonoční ozdoby nebo maličkosti jen tak pro radost. Vše je moje vlastnoruční práce a mé nápady.

Začala jsem šitými srdíčky s háčkovanou ozdobou a drobnými dekoracemi, které jsem prodávala na svém druhém profilu Čupinka, kde se věnuji hlavně šperkům. Nedávno jsem začala tvořit větší bytové dekorace Závěsy štěstí, a tak jsem se rozhodla tyto dvě činnosti oddělit. Pokud si vyberete něco i z druhého profilu, mohu vám zaslat zboží z obou obchůdků v jednom balíčku za jedno poštovné.

Děkuji za návštěvu a za milá srdíčka. Budu ráda, když si vyberete něco z mé nabídky. 

Ivana - Laskavý dekor

 

Při své tvorbě často používám materiál, který už použit byl. Jedná se o tzv. upcyklaci. Vždy je tento fakt uveden v popisu zboží.

Co to UPCYKLACE je?

Upcyklace je proces přeměňování odpadového materiálu nebo nepotřebných produktů v nové materiály či produkty lepší kvality, pro zlepšení hodnot životního prostředí. ( Wikipedie )

Způsob dopravy
Česká pošta
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Laskavý dekor, IČ 68646526
prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/laskavy-dekor. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného hradí v plné výši kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny. V takovém případě je to uvedeno předem u vystaveného zboží. V tom případě není možné zboží reklamovat.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven daňový doklad.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u MONETA Money bank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby obvykle během nadcházejících 3 dnů od připsaní platby na účet.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis nebo jako balík. Poštovné a balné je uvedeno u každého zboží.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2018

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.