Domů Profil prodejce Lassiestyle
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Plzeň, ČR
  • 8 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (6) 100%
Nadšenci: 67
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8
Registrace: 12.12.2018
Město: Plzeň
Stát: ČR

Lassiestyle

/ Prodávající
Novinky
851951
11.12.2019 Ještě to stíháme! A se slevou ;) až do 19. 12. máte na vše u Lassie slevu 25 %! Stačí při nákupu vložit tento kód: YSS-UVC-XP5 ... krásné Vánoce všem!

O LASSIE

Svoji značku jsem založila na lásce ke krásným látkám. Miluji pravé tvídy, tartany a klasické anglické vzory. Materiály si vybírám tady v Čechách, nebo ve Velké Británii. Jsem šťastná, když se mi podaří sehnat pravý skotský tartan nebo yorkshirský tvíd. Chvíli se s ním nedokážu rozloučit, ale zároveň mám v hlavě tisíc myšlenek, co by z něj šlo ušít. Založit si značku bylo jen jedním z několika kroků. Díky tomu ale nyní mohu tvořit to, co mám ráda.

Postupně objevuji a rozšiřuji sortiment. Začala jsem u kabelek, pak propadla kouzlu vlněných plédů a nápadů na nové projekty neubývá. Naopak. Přijde mi, že je jich stále více.

Proč Lassie?

Nejdříve jsem si myslela, že nejtěžším úkolem bude samotné založení značky, zapsání do obchodního rejstříku… Neříkám, že projít si byrokratickým kolotočem nebylo náročné, ale najít pro svoji značku jméno mi přineslo mnohem více starostí. V hlavě se mi honila jména, jejichž významu jsem rozuměla jen já, jména odkazující na skotské či anglické legendy, názvy, které byly již na hony vzdálené myšlence, že chci vyrábět módní doplňky.

Nakonec jsem se vrátila k nápadu, který mi vyvstal na mysli jako úplně první. Lassie. „Lassie“ (nebo také „lass“) je skotské označení pro „děvče“. Od chvíle, co jsem poprvé zaslechla spojení „bonnie lass“ (= „pěkné děvče“) jsem ho považovala za nejlibozvučnější kompliment, s kterým jsem se kdy setkala. „Lassie“ mi už pak pro značku znělo lépe než jen „lass“.

Ano… nejednou jsem se setkala s otázkou: „To se jmenuje po tom pejskovi?“ Ne, nejmenuje. „Lassie se vrací“ od Erica Knighta jsem četla – a je to mimochodem krásná knížka – ale svoji značku jsem po fence Lassie nepojmenovala. To spíš jí také někdo říkal „děvče“.

Přestože se snažím klást na kvalitu svého zboží opravdu velký důraz, může se stát, že obdržíte zboží s vadou. 

Dle zákona jako prodávající ručím za to, že je prodávaná věc ve shodě s kupní smlouvou, tedy bez vad, že je dodána v dohodnutém množství, má jakost a užitné vlastnosti kupní smlouvou definované, mnou v popisu produktu popsané,
vámi na základě druhu zboží očekávané.

Záruční doba trvá 24 měsíců a počíná běžet od momentu, kdy převezmete zboží. 

Pokud dojde k tomu, že chcete zboží reklamovat, neprodleně se na mě prosím obraťte prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře pod záložkou „Kontakty“. Věřím, že vše vyřídíme k oboustranné spokojenosti.

Další informace o reklamacích naleznete v obchodních podmínkách.

Ze zákona máte právo na odstoupení od kupní smlouvy, a to bez udání důvodů a bez jakékoliv sankce, do 14 dnů od převzetí zboží. 

Pokud chcete zboží vrátit, je potřeba, abyste mi do 14 dnů (kalendářních, nikoliv pracovních) od převzetí zboží oznámili, že chcete od smlouvy odstoupit. Pro tyto účely můžete využít e-mailovou korespondenci nebo kontaktní formulář v záložce „Kontakty“,
popřípadě mně můžete kontaktovat poštou.

Po tomto oznámení je třeba co nejdříve doručit zakoupené zboží spolu s kopií faktury nebo účtenky.

Další informace týkající se podmínek odstoupení od smlouvy naleznete v obchodních podmínkách.

Způsob dopravy
Česká pošta - balík do ruky
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lassiestyle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--