Domů Profil prodejce LaTonka
Leona Lebedová Brestovanská
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Liberec, ČR
  • 1844 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (671) 100%
Nadšenci: 2175
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1844
Registrace: 30.12.2013
Město: Liberec
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 15.11.2020 00:00 z důvodu "Vysoké pracovní vytížení".
Milí, pro vysoké pracovní vytížení a prodlužující se dodací lhůty dočasně omezuji prodej. Jakmile mi situace umožní, uvolním k prodeji další zboží, přednostně ihned dostupné. Stávající objednávky postupně odesílám. Děkuji za pochopení, Vaše LaTonka

LaTonka

/ Prodávající
Novinky
891911
15.7.2020 Moji milí, děkuji velmi za Vaše zastavení v topech minulých dní... Velký dík za Vaši přízeň ♥

Vážení zákazníci,

pro vysoké pracovní vytížení a hlavně prodlužující se dodací lhůty, za které se velmi omlouvám, dočasně omezuji prodej.
Jakmile mi situace umožní, postupně uvolním k prodeji další zboží, přednostně zboží ihned dostupné.
Na stávajících a domluvených objednávkách pilně pracuji a postupně odesílám. 
Děkuji za pochopení.

Všem přeji hlavně pevné zdraví, Vaše Latonka.


..............................................................................................................

Novinky:

Hedvábné šaty z banneru Fler kampaně neleznete přímo TU

.............................................................................................................

Vítám Vás...

Oděvní a textilní tvorba je můj život... Panenky, textilní hračky, oblečení dětem, maličkosti, nebo i větší kousky, jako třeba tašky a hadříky kamarádkám, také něco pro kluky a nejen pro ně, panenky potřebují přece taky:)

Vystudovala jsem oděvní design, oděvní technologii a textilní materiály. Vše na TUL v Liberci.
Panenkám jsem se věnovala již při studiu na vysoké škole, pak se vrhla na několik dlouhých let do profesionálních vod oděvního průmyslu, podílela jsem se na tvorbě kolekcí volnočasové módy, kolekcí oblečení pro okrajové sporty i oblečení pro děti. Po narození mého třetího dítka (konečně holčička:) jsem se mohla s obrovským nadšením vrátit ke svému koníčku, tvorbě pro radost. A hlavně jsem po taaaak dlouhé době díky své dcerce objevila již dávno zapomenuté panenky, které mě tak trochu živily už na studiích. Ty plastové mě nikdy moc nebraly, a tak bylo jasné, že první panenka pro dcerku bude z domácí dílny vlastnoručně ušitá. Kruh se uzavřel poprvé.

V dalším kole mi ale začala oděvní tvorba, od které jsem si potřebovala alespoň na chvíli odpočinout, chybět. Svou nabídku jsem rozšířila o dětské oblečení. Oděvy a doplňky pro dospělé na sebe nenechaly dlouho čekat. Kruh se uzavřel podruhé.

Velmi dbám na ekologickou stránku veškerého svého konání. Tvořím přednostně z přírodních materiálů, u kterých vyžaduji eko certifikáty. Velmi často pracuji s materiály z druhé ruky, z většinou i velmi málo nebo vůbec nepoužitých oděvů a látek, které kdosi někde "zapomněl". Dělá mi velikánské potěšení, jak ten starý a většinou velmi kvalitní materiál ožije v další kousek, který poslouží dál. Vybírám takové materiály, které většinou nenesou žádné známky předchozího použití, ty pak vždy předem vyperu a na čerstvém vzduchu, lesem u našeho domu provoněném, nechám usušit.  

Občas se mi poštěstí sehnat i materiál velmi starý, který má punc své doby a své obrovské kouzlo, jako například ručně tkané lněné a konopné plátno, které často používám na tělíčka a hlavně obličejíky panenek.

Pokud tvořím z materiálů nových, jde o bavlnu, ideálně biobavlnu nebo len především od českých výrobců, případně zbytkové materiály z výrob, snad opět na vzestupu, našeho oděvního průmyslu.

Panenky plním ovčím rounem oveček českých a ze všech výše uvedených důvodů jim říkám EKOPANENKY, více v záložce.

Něco málo o mě a panenkách ještě tu.

Na úžasné tak trochu jiné panenky mrkněte také k balů.

Nádhernou tvorbu najdete v ateliéru Ivy Ouhrabkové.

                                                      ...

Aktualizovaný přehled mého sezonního zboží: 

Fler banner: //www.fler.cz/user/267534

Panenky jsou ručně a s láskou zpracované. Oproti těm plastovým mají svou nejen uměleckou kvalitu, ale hlavně úplně jiný emocionální náboj.

Tělíčko a šatičky na šicím stroji pečlivě ušité, obličejík ručně vyšitý, vlásky šité po celé hlavičce, tak, aby bylo možné panenku jakkoli "učesat". Plněné jsou ovčím rounem.

Ovčí vlna je příjemná na dotek, příjemně vede teplo a také se teplotě Vašeho těla přizpůsobí. Při šetrnému zpracování a praní si tyto vlastnosti dlouho uchovává. Díky vysokému obsahu lanolinu může mít i léčivé účinky a v neposlední řadě také nádherně voní.         

           

Velikosti panenek a oblečků:

Maličká... 36 cm

Malá....... 43 cm

Velká...... 58 cm

Některé oblečky jsou navrženy tak, aby obléklo více velikostí panenek, viz fota u zboží.

Způsob dopravy
Zboží odesílám po přijetí platby na účet, a to ve lhůtě uvedené u jednotlivých artiklů, pokud by mělo být jinak, řeším individuálně vnitřní komunikací. S ohledem na životní prostředí balím do již použitých obalů. Posílám společností Geis nebo Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Zboží

Další zboží od LaTonka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--