Domů Profil prodejce Lauren
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Ostrava, ČR
  • 18367 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (292) 100%
Nadšenci: 135
Aktivita: aktivní
Prodáno: 18367
Registrace: 31.7.2011
Město: Ostrava
Stát: ČR

Lauren

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den.

Podnikání zde na Fleru jsem převzala po úmrtí své maminky, která zde působila od léta 2011. A tak dál prodávám různorodé potřeby pro šikovné ruce - materiál pro výrobu šperků, bižuterie, potřeby pro pletařky, švadlenky a různé další kreativní činnosti. Ponechávám si již zavedený profil a doufám, že dosavadní zákazníci se budou vracet. Vítám každého návštěvníka, který se u mě porozhlédne. 

Ke každému nákupu bude vystavena faktura ( neplátce DPH ), která bude zaslána společně se zbožím.  V případě nespokojenosti může kupující zboží vrátit a platba mu bude rovněž vrácena. 

V únoru - 17.2.2013 - jsme přišli o domov,když náš dům byl poškozen výbuchem plynu, který zcela zničil vedlejší vchod. Přes půl roku jsme bydleli v provizorních podmínkách a teď se stěhujeme do přechodného, i když trvalejšího bydlení.   Děkuji všem za trpělivost s případným zpožděním při vyřízení objednávky v důsledku mimořádných okolností. Teď se  snad život začne vracet do normálu. Usmívající se

 

Způsob dopravy
Česká pošta, odesílání doporučeně do 3 pracovních dnů po obdržení platby. Při objednávce zboží v hodnotě nad 1000,-Kč poštovné = 0.Po dohodě je možno využít Zásilkovnu za 69 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lauren

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--