Domů Profil prodejce LAVN-art
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 14, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 17.3.2011
Město: Praha 14
Stát: ČR

LAVN-art

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Lucie Anna Veronika Nemravová. Při podepisování používám zkratku LAVN. Vystudovala jsem Výtvarnou a vizuální tvorbu na Pdf Masarikovy Univerzity v Brně. Dále jsem vystudovala Střední školu Náhorní v Praze obor: Propagační grafik a aranžér. Základní uměleckou školu Prosek.

Samostatně jsem vystavovala v Praze. V Brně jsem se zúčastnila koletkivních výstav.

V roce 1996 jsem se zúčastnila soutěže The 26th Internacional Children's Art Exibicion Tokyo, Japan, kde jsem vyhrála 3.místo.

Malba a jakákoliv další tvorba mi je již od malička velice blízká. Své obrazy maluji na plátno akrylátovými barvami. Typické pro mojí malbu je vždy cyklus prací s určitou nadčasovou tématikou a osobním pohledem.

Jsem nenarozený a jsem

,,Jsem nenarozený a jsem“, je představení problému absence pevného hodnotového rámce v problematice klonování lidských embryí a vzniku lidského života jiným, než přírodou zavedeným způsobem a nabídnutí určitého spektra možností, které by mohla přinést výtvarná výchova, jež disponuje prostředky, kterých lze účelně užít k řešení tohoto problému. V obrazové části se snažím na plátně zachycovat svoje myšlenky a představy, kterými bych ráda rozpoutala diskuzi a zamyšlení nad zobrazovanými tématy. K zobrazení tématu jsem zvolila malbu akrylem na plátně. Jednotlivé barevné plochy tvoří dojem počítačem upravené fotografie, dílo se tak díky tomu přibližuje i reklamnímu plakátu. Vznikl cyklus šesti maleb, které mají rozměr od 70cm x 100cm až 100cm a 150cm. Malby vznikali od listopadu 2009 do dubna 2010.

Vyměšování (MY)

Námětem „MY“ jsou obecné problémy dnešní společnosti vznikající z materialistického pojetí světa, potlačování individuality člověka a z toho plynoucí touhy přizpůsobit se době, současným trendům - pokroku, vylepšování, uspěchanosti, to vše pod vlivem masmédií. Ve své práci jsem se zaměřila na urychlení a zjednodušení každodenní potřeby, tj. potřeby vyměšování moči. Tento přírodou daný jev, jsem změnila. Zobrazovaní lidé na mých malbách vyměšují moč prstem. Snažila jsem se ukázat jiný pohled na vynalézavost dnešního světa. K zobrazení tématu jsem zvolila malbu akrylem na plátně. Jednotlivé barevné plochy tvoří dojem počítačem upravené fotografie, dílo se tak díky tomu přibližuje i reklamnímu plakátu. Vznikl cyklus jedenácti maleb, které mají rozměr od 50cm x 80cm až do 120 cm x 140cm. Malby vznikaly od prosince 2007 do března 2008.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LAVN-art

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--