Domů Profil prodejce LBart
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Frýdek-Místek, ČR
  • 991 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (98) 100%
Nadšenci: 469
Aktivita: aktivní
Prodáno: 991
Registrace: 28.2.2018
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR
Důležitá informace: Drazí, do konce srpna je obchůdek v režimu dovolená - objednávky přijímám, ale budou zpracovány až v září. Předpokládané odeslání zboží je tedy do 11.9. Děkuji za pochopení a přeji pěkné léto! :)

LBart

/ Prodávající
Novinky
1015687
17.7.2022 Drazí,

od 8.8.22 do konce srpna bude mít obchůdek dovolenou. Přemýšlíte-li o výbavě do školy, nebo dárečcích na srpnové oslavy, neotálejte! :)

Krásný víkend přeje
LBart

 

LBart

 

akvarel, ilustrace a láska na papíře

 

Celý můj svět se točí kolem architektury, techniky, umění a chlupatého kamaráda s dlouhýma ušima. Jsem závislák na kávě a taky trochu (hodně) crazy plant lady a nadšený houbař.

Tvořím v srdci velkoměsta, a tak mi často chybí krásy přírody, které si do domova vnáším pomocí obrázků. Proto zde najdete hlavně tématiku fauny a flóry :) 

Zamilovala jsem se do akvarelů a každý nový obrázek prožívám od první linky po poslední kapku barvy. ♥

Pokud již znáte mou práci a chybí Vám tu některé z mých obrázků, neostýchejte se mi napsat, ráda zařadím další výrobky :) 

LB

 

 

 

A jak to při práci vypadá?

Na začátku vždycky stojí inspirace. Když nepřichází jen tak, jistí to permanentka do Zoo a Botanické zahrady (a taky domácí fauna a flóra :) ). 

 

Obrázek ještěra

 

 

Poté přichází vytažení štětců a mých milovaných Schmincke barev a jde se na to! Po několika hodinách vznikne nová ilustrace nebo grafika, která se dále zpracovává.

 

Zrcátko se sýkorkou

 

Nejčastěji se věnuji klasickým obrázkům k ozdobení domácností a kanceláří, ale ve spolupráci se zákazníky vznikají pořád nové a nové výrobky. Momentálně se výroba rozrostla na takové malé papírnictví a dárkové oddělení, což mě velice těší, protože miluji drobné dárky a radosti :)

 

Kaktusové obálky na peníze s přáním

 

Přání pro zahradníka

Podzimní blok s houbami

Kávové zrcátko

 

Mé oblíbené jsou ručně vyráběné šperky z pryskyřice, které jsou neskutečně kouzelné a sama si jich většinu nechávám :) .

 

Akvarelové náušnice

Akvarelové náušnice

 

A protože v sobě nezapřu architektonické vzdělání, momentálně vzniká kolekce trojrozměrných papírových výrobků, jako ochutnávku se můžete podívat například na malované rostlinkové přáníčko :)

Trojrozměrné přání

 

Zde se můžete podívat na můj nejnovější výrobek

hhttps://www.fler.cz/zbozi/3d-rostlinkove-narozeninove-prani-11220767

 

 

Způsob dopravy
Menší objednávky jsou posílány jako doporučené psaní, větší objednávky jako cenné psaní, ke kterému se pošta chová jak nejlépe umí :)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LBart

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--