Profil uživatele
Le Knín
Prodávající
Rudná
Registrace: 12.7.2019

Ahoj, jmenuji se Lenka. Dle mého jména a přijímení vznikl název Le Knín, pod kterým bych Vám ráda nabízela mnou šité výrobky. Jsem normální ženská, která žila svůj spokojený život, nikdy s ničím vážným nemarodila, pracovala, vychovala dvě děti apod., až do té doby, než mě ve 49 letech potkala mozková mrtvice. Naštěstí jsem se z toho dostala bez vážnějších trvalých následků. Myslela jsem si že už bude všechno dobré, a budu zase normálně žít, ovšem jen do doby než se to stalo znovu. Opět jsem se dostala včas do nemocnice a zůstala bez vážných trvalých následků. Podstoupila jsem operaci mozku, ale bohužel nepomohla, a zjistilo se že mám vzácnou nemoc, při které se mi zároveň ucpávají cévy a zároveň krvácí do mozku. Mrtvici jsem měla pak ještě jednu, třetí. Opět jsem zůstala soběstačná, ale bohužel nucena jít do invalidního důchodu s tím, že s nemocí se nic dělat nedá a bohužel se to může stát kdykoliv znova. Pracovat normálně už proto nikdy moct nebudu, a tak jsem se začala postupně vracet k ručním pracím, kterým jsem se kvůli nedostatku času nemohla nikdy věnovat na plno. Teď už můžu a baví mě to víc než kdy předtím ?. Tohle je ve zkratce můj příběh, kterým bych chtěla říct, že stát se to může komukoliv, ale důležité je se z toho nezbláznit a snažit se jít dál, i když třeba jiným způsobem než byl člověk zvyklý :)

Budu moc ráda, pokud se mé výrobky budou líbit a udělají ostatním radost :)

Způsob dopravy
osobní předání, česká pošta, doporučeně, obchodní balík obálka, bublinková folie
Obchodní podmínky

Zboží bude odesláno po zaslání pěněz na můj účet max. do 3 dnů, v Praze 4 (Sídliště Písnice) možné předání osobně, možnost zaslání přes ČP (dle aktuálního ceníku). Doporučená zásilka 65 Kč (max. tloustka 5 cm), Doporučený balíček dle rozměrů a váhy většinou 85 Kč, větší rozměry jako balík do ruky za 120 Kč.
Peníze vracím pouze před započetím výroby, později to již není možné.

Poučení pro zákazníky: Zboží, které není vyrobeno na zakázku, lze nepoužité, neponičené vrátit do 14 dnů ode dne doručení zásilky, peníze zpět na účet budou odeslány do 14 dnů, náklady na poštovné zpět prodejci hradí zákazník!

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím