Profil uživatele
Lechtivá Píďalka
Prodávající
Brno
Registrace: 15.1.2010

Ahoj, vítám vás ve svém obchůdku!

Říkají mi Píďa a odjakživa mě hrozně moc bavily všemožné rukodělné činnosti. Zkusila jsem téměř všechno a nakonec zcela nečekaně skončila u scrapbooku. Scrapbook je totiž úžasný, jedinečný.... a návykový. Přináší mi skvělý pocit seberealizace a báječně se při něm relaxuje. Pokud jste ho už někdy vyzkoušeli, pak mi snad rozmíte, pokud ne, zkuste to :)

Scrapuji na naše poměry už docela dlouho, od ledna 2005, a za tu dobu jsem nahromadila opravdu hodně materiálu a různých hračiček. Jenže lidé se mění a spousta starších věcí už pro mě nění tak atraktivní, jako dřív. Proto než aby mi doma zbytečně ležely, zkusím je nabídnout vám. Třeba si u mě vyberete.

Protože za těch 5 let už ledacos o scrapu vím, o spoustě pomůcek jsem debatovala s dalšími kolegyněmi a dost jich i vlastním, moc ráda se podělím o zkušenosti, směle mě kontaktujte :)

A jednou, možná, pokud zbyde trocha času, vám nabídnu i svoje výrobky, přání, cedulky, jmenovky či kalendáře. Doufám, že se vám budou líbit. A i kdyby ne, scrapuju především pro radost z tvorby a pro radost svých dětí, které svoje alba milují, což je mi největší odměnou :)

Děkuji, že jste poctili můj obchod svojí pozorností, že jste dočetli až sem a jsem velmi ráda, pokud se vám u mě líbilo, KRÁSNÝ DEN!

Ještě malá reklama

Chcete-li ušetřit na poštovném a nevadí-li vám o něco delší dodací doba (maximálně týden), nakoukněte i k mé kamarádce Aktijce https://www.fler.cz/zbozi?uid=29599  Věci vám můžeme poslat v jednom balíku.

Pár věcí na ukázku ;)

takto jsem začínala, tehdy jsem neměla nic, než papíry do kopírky a spoustu nadšení...

 image

tohle už je stránka z roku 2009

 image

a tady jedna z mých posledních stránek

 image

dvě přáníčka k narozeninám...

 image

image

A jako vánoční dárky u nás zdomácněly kalendáře...

 image

image

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou, většinou doporučeně. Na všem se ale můžeme dohodnout. Osobní odběr v Brně je možný.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím