Domů Profil prodejce Léčivé obrázky
  • Prodejce od r. 2012
  • Kolín - Hradistko, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 20.2.2012
Město: Kolín - Hradistko
Stát: ČR

Léčivé obrázky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Originální léčivé obrázky jsou vyrobeny hlavně z polodrahokamů a křišťálu.

Každý z těchto obrázků má svoji specifickou energeticky upravenou vibraci a nelze již žádný jiný takto vyrobit.Je tedy originál a je uzpůsoben tak, aby pomáhal svému majiteli jak po zdravotní stránce, tak i v duchovní oblasti.

Když na Vás obrázek jakoby mrkne, je to znamení toho, že patří zrovna Vám.Šlápnul vedleˇ. Pokud je již prodán,vyrobím Vám podobný, po domluvě můžu i změnit barvu rámečku atd. Vhodné i jako milý dárek.S obrázkem dostanete i přehled toho, co dané kamínky a křišťály  umí a jak léčí,popřípadě jak aktivovat obrázek k dalším přáním Šlápnul vedle.Lze i vyhovět případnému přání - vyjímací kamínek - tzn. kdykoliv půjde sundat z obrázku a použít v dlani a pak opět vrátit k pročištění a nabití na obrázek.

Léčivý obrázek Vás překvapí také svojí vůňí a těšte se na večerní překvapení,kdy se u obrázku objeví i svítící elementy vzniklé fosforeskujícím zdravotně nezávadným materiálem k podpoře síly účinku.

Obrázek působí jemně a vždy tak, jak si majitel obrazu sám přeje - nikdy tedy nemůže ublížit. Pozor, obsahuje i rozemleté části polodrahokamů, proto není vhodný na hraní pro děti, ale je vhodný pro léčbu dětí, pokud visí na zdi, či je z dosahu.

Věřím, že budete spokojeni, a že si sílu drahých kamenů oblíbíte a najdete k ní cestu.Je to úžasný svět, který čeká na to, aby nám pomohl. 

V mém obchůdku nově najdete i šperky z korálků  a polodrahokamenů. Kamínky jsou rovnou na těle a o to více pomáhají.

Způsob dopravy
Doprava obrazku přes českou poštu v bublinkové fólii a obálce.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Léčivé obrázky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--