Domů Profil prodejce Léčivé šperky
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 23 hodin.
  • Praha 9 - Horní Počernice, ČR
  • 109 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (48) 100%
Nadšenci: 125
Aktivita: aktivní
Prodáno: 109
Registrace: 7.6.2013
Město: Praha 9 - Horní Počernice
Stát: ČR

Léčivé šperky

/ Prodávající

 Vítám Vás 

Nabízím Vám šperky, které léčí. Šperky jsou vyrobeny z minerálů a drahých kamenů a jsou utvořeny tak, aby Vám léčily určité části těla. Většinou jsou zaměřené na čakry - to znamená, že působí na čakru v těle, která Vám zrovna nefunguje tak jak má, respektive jí to z nějakého důvodu není dovoleno. Z mého pohledu funguje, ale je pod jistou vrstvou čehosi, čím se musí daná energie prokousat. Proto jsem připravila šperky, které tyto vrstvy s vaší vůlí prolomí, odblokují a vše bude v pořádku, tak jak má. O každý šperk je třeba se strat, to znamená nejen ho nechat působit, ale také ho očistit způsobem, který popisuji u každého šperku zvlášť. Obvykle je to vodou a vystavením na nepřímé nebo přímé slunce, některé se vystavují měsíční noci. Také se dají čistit pouze myšlenkou, což je pro někoho náročnější, ale také možné a některé kameny to vyžadují. Pokud se o šperk staráte, stará se i on o Vás.

Náročná je cesta životem, jsou na ní překážky, které však s pomocí dokážete překonat. Nabízím Vám pomocnou ruku - LÉČIVÉ ŠPERKY.

 

NOVINKOU JSOU "náramky na gumičce" z kulatých kamenných korálků velmi vysoké kvality velikosti 8mm, případně rondelek, většinou broušených

 

 
Nově jsem začala pracovat se stříbrnými komponenty AG 925/1000 a komponenty z chirurgické oceli, takže pokud se Vám bude nějaký šperk líbit a chtěli byste pouze vyměnit bižuterní komponenty za stříbrné AG 925 nebo chirurgickou ocel, napište vnitřní poštou 

  

Vždy o nich napíši nějaké informace - který jak na co působí, v čem nám pomáhají - po zdravotní i psychické stránce - a jak je můžeme použít v které situaci. Lidé s uvolněnou a dobře pracující intuicí se podle toho i oblékají - také barvy mají na člověka velký vliv a hodně v nás probouzí. Někdo se tomu brání, ale časem zjistí, že je mu mnohem lépe, když se uvolní a popustí intuici uzdu. Když nemáte rádi barvy na oblečení, tak vyzkoušejte šperky - UVIDÍTE 

 

 Nově spolupracuji s FashionDesign  na krásných šátkošpercích s drahými kameny

  

V těle máme celkem 7 ČAKER:

Muladhara - základní čakra, čakra kořen - patří k ní červená a rudá barva. Má na starosti fyzické tělo, kosti, svaly a krvetvorbu. Dodává velké množství energie a probouzí životní energii. Působí jako pevná půda pod nohama. Zablokovaná první čakra způsobuje, že má člověk málo síly - fyzické, duchovní i duševní.

Svadhisthana - sakrální čakra, centrum kříže - patří k ní oranžová barva. Má na starosti sexuální energii, emoce, mezilidské vztahy, tvořivé síly. Je plná energie, aktivity, radosti a naděje. Zablokování v této čakře způsobuje sexuální chladnost a potlačování emocí, ale platí to i opačně, potlačování emocí zablokuje tuto čakru.

Manipura - solár-plexus čakra, čakra pupku - patří k ní žlutá až zlatožlutá barva. Je plná ohně a energie. Má na starosti lidské vědomí, setkání prány a apány, sídlo vůle osobnosti. Zablokování vede k pocitům ztráty odvahy, porážky, ztráty svobodné vůle, vytváření falešných představ a negativních myšlenkových konstrukcí.

Anahata - čakra srdce, srdeční centrum - patří k ní barvy: zelená, růžová, zlatá. Je to čakra lásky a vztahů. Jedná se o vztahy k sobě, ale i k celému okolí (lidem, přírodě, vesmíru). Její blokace způsobuje neschopnost lásku přijímat i dávat.

Vishuddha - krční čakra, komunikační centrum - patří k ní barvy: světlemodrá, tyrkysová, zelenomodrá, stříbrná. Má na starosti komunikaci a projevy vůle v životě. Zablokování této čakry vede k neschopnosti se vyjádřit, případné vady řeči i prázdné myšlenky.

Ajna - čakra čela, třetí oko - patří k ní barvy: tmavě modrá, indigově modrá. Tato čakra se spojuje s intuicí a duchovními silami jednotlivce. Její disfunkce vede k přízemním myšlenkám, odmítání duchovna a esoterična.

Sahasrara - korunní čakra, temenní čakra - patří k ní: fialová, bílá až průsvitná. Tato čakra je sídlem božské dokonalosti v člověku. Její funkcí je příjem vesmírné energie. Do harmonie se dostane, když jsou v harmonii ostatní čakry.

Více se můžete o čakrách dočíst zde

 

Nakupující, můžete se zaregistrovat do tohoto klubu, prodávající tam pro Vás vkládají novinky.

 

Upozornění: Všechny moje šperky jsou bez schválených léčebných indikací. Proto při přetrvávajících příznacích nepohody, či zdravotních problémech navštivte svého ošetřujícího lékaře. 

 

Způsob dopravy
zasílám kvalitně zabalené jako doporučenou zásilku nebo balíček českou poštou, pokud nakoupíte více šperků, platíte jedno poštovné - to vyšší
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Léčivé šperky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--