Profil uživatele
lee-lou
Prodávající
Slezské Pavlovice
Registrace: 9.1.2013

 

Vítáme Vás v našem Krámku!

O Krámku "Přemyslovský dvůr"

Můžete zde najít ručně vyrobené výrobky z textilu, formou patchworku (od kuchyňských chňapek, prostírek, polštářů, dek, koberečků, povlečení až po drobné textilní hračky pro děti). Výrobky budeme postupně doplňovat. Mimo textilních výrobků nabízím také výrobky ze dřeva nebo kovu (ručně kované zvonečky, panty, ozbobné kování, atd.).

Nabízíme zde výrobky, které jsou rovnou k odběru nebo se lze individuálně dohodnout a vyrobit produkt dle vašeho přání. Před samotnou realizací vašeho přání, můžeme zpracovat návrh samotného produktu, např. návrh patchworkového koberečku, ale také kovaných výrobků). Pracujeme s grafickými programy, které nám tuto možnost nabízejí.

O nás

Jmenuji se Lenka a práci s textilem a oděvem se věnuji již od studia SŠ oděvní. Po škole jsem se však textilní a oděvní výrobě věnovala jen jako koníčku. Na VŠ jsem se dostala k práci s neslyšícími, u které jsem také zůstala jako tlumočnice a sociální pracovnice.

Před 3 roky přišla na svět naše dcera Johanka, a tak jsme se s manželem přestěhovali z velkoměsta na vesnici, kde jsme založili malou farmu - Přemyslovský dvůr. Čas spěchu a práce velkoměsta se změnil v čas pohody a návratu k našim koníčkům, které prezentujeme v našem Krámku Přemyslovského dvora :-)

Způsob dopravy
česká pošta, balné přizpůsobeno typu zboží
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím