Profil uživatele
leenai
Prodávající
Karlovy Vary
Registrace: 3.5.2009

Vyrábím a tvaruji už asi šest let, od nástupu na vysokou školu. Ruční práce jsou pro mě útěkem ke klidu a hudbě. Náušnicemi jsem donedávna zásobovala své okolí, které se však již nasytilo. Rozhodla jsem se proto nabídnout svou práci veřejně, ku potěše Vám.

Fotografie jednotlivých výrobků přibližují co nejvěrněji především barvu. Máte-li nějaké pochybnosti, prosím, neváhejte se v komentářích ptát.

Pracuji s taftovými a saténovými stuhami a bižuterními korálky, výrobky sešívám a na lůžko lepím. Preferuji jednoduchost a přirozenost - všechny náušnice jsou originály, nejsou zcela souměrné a vyžadují jemné zacházení, protože nejsou dále upravovány (neškrobeny, neopalovány).

Nejstarší prototypy dnes získaly určitou patinu a postupně se blíží vintage vzhledu. O své náušnice můžete pečovat např. zažehlováním či jemným zastřiháváním cípů. Praní nedoporučuji, ba naopak, vzhledem k zajímavému nádechu, který náušnice s časem nabírají.

Toužíte-li po konkrétním barevném složení, můžeme se samozřejmě domluvit. Výroba se však může protáhnout cca na měsíc - záleží na okolnostech.

Způsob dopravy
Česká pošta, přiměřeně velká obálka s bublinkovou fólií, doporučeně. V Praze a Karlových Varech je možné domluvit se ZDARMA na osobním předání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím