Profil uživatele
LeGri
Lenka Grimová | prodávající
Hronov
Registrace: 4.2.2010

Pěkně Vás vítám, milí návštěvníci, v obchůdku u LeGri...

 

... jsem součástí od základů kutilské rodiny. Výrobky, s kterými se tu setkáte jsou mými autorskými nápady, na zhotovení některých z nich se podílí i naše milá maminka. Výtvory jsou zdobené originálními autorskými kresbičkami, obrázky, potiskem,.... zkrátka jsou námi v dobrém slova smyslu "poznamenané".

Přestože většinu svého času věnuji rodině (čítá 5 členů + psa + 4 šneky a spoustu rybiček) a před čtyřmi lety otevřenému interaktivnímu muzeu (naše společné "dítě" - sestřino a moje), dělá mi velikou radost a potěšení kutit různými způsoby - kreslit, malovat, přetvářet látky v různé převážně praktické hračičky a "vychytávky", vymýšlet zábavné a kratochvilné hrátky pro naše a vaše děti, prostě a jednoduše něco tvořit.

Tak ať se Vám u nás líbí a děkujeme za Vaše milé navštívení :o)

Zajděte se také kouknout do obchůdku mé sestřičky Springule, objevíte v něm originální ozdůbky, dekorace do bytu i domečku a kouzelné skleněné vinutky :o) ... a pak ještě můžete zaběhnout ke kamarádce Markétě podívat se na parádní střapaté čepičky pro mrňousky. Tu najdete v obchůdku Matava.

Tak tedy přeji hezké pokoukání, vybírání a mějte se hezky.

Zdraví Vás LeGri

 

Způsob dopravy
Zboží Vám po oznámení o zaplacení na můj účet pošlu doporučeně a řádně zabalené.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí pravidly Fler a řádem České republiky. Zásilky odesílám po připsání částky na účet, případně dle dohody s nakupujícím. Pro zasílání používám použité krabice, kartony, ekologické lepící pásky ... snažíme se šetřit přírodu :o) Osobní převzetí zboží je možné v Hronově a okolí dle domluvy.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
546036
14.9.2016 Mazací kresleníčka pro Vaše mrňousky jsou opět v prodeji - s novými destičkami :o)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím